Design

LEGENDÁRNÍ MEMOVOX POLARIS V LIMITOVANÉ EDICI

Design, Lifestyle, Móda|19/08/2018
Milovníci sedmdesátkového retra jistě ocení letošní limitovanou reedici legendárních Memovox Polaris od Jaeger-LeCoultre.

INKOUSTY A FIXY AIR-INK OD GRAVIKY LABS

Design, Lifestyle|16/08/2018
Rozvoj civilizace jde ruku v ruce se znečištěním vzduchu. V Asii o tom vědí své.

ČESKÉ SUPERIOR OBJECTS V MARSEILLE

Cestování, Design|15/08/2018
Výstavu porcelánových Superior Objects, za kterými stojí české duo absolventů UMPRUM Vojtěch Říha a Matěj Polách, můžete do 10. září navštívit v Galerii 318  v Marseille.

REFRESH ROOM - ANEB RYCHLÝ ŠLOFÍK V NEW YORKU

Díky iniciativě výrobce matrací firmě Casper, mohou Newyorčané na chvíli spočinout v útrobách nově otevřeného prostoru zasvěcenému relaxaci a spánku.

JAK SE CVIČÍ JÓGA V MOSKVĚ

Design, Lifestyle|14/08/2018
V Moskvě otevřelo studio Mia Yoga, které navrhl designér Harry Nuriev. Vybavil ho tlumenou paletou šedé barvy, kterou doplňuje přísný kurátorský výběr světle mátových kousků mobiliáře. 

ZNAČKA SAHCO ŘÍKÁ: PURISMUS NENÍ ASKETISMUS

Design|12/08/2018
Katalog německé značky Sahco zaměřené výhradně na „interiérové odívání“ se letos rozšířil o další nádherné kolekce textilií, které jsou skvěle připravené sekundovat aktuálním trendům v designu nábytku.

NOVÁ HVĚZDA LOWER EAST SIDE

Nový přírůstek do sítě hotelů Public stojí na Lower East Side a jeho interiér mají na svědomí švýcarští klasici Herzog & de Meuron.

BEAUTY SALON ODES V ODĚSE

Design, Kosmetika, Lifestyle|12/08/2018
Kadeřnictví a kosmetický salon je výsledkem spolupráce mladého ukrajinského architekta Emila Dervishe a interiérového designéra Evgenije Bulatnikova.

MLADÍ DESIGNÉŘI SOBĚ

Design|11/08/2018
Pittsburské designové studio Beauty Shoppe vytvořilo v přízemí historické Seymour Building v Clevelandu veřejný prostor, který navazuje na zdejší kavárnu Foyer.