Lifestyle

LEGENDÁRNÍ MEMOVOX POLARIS V LIMITOVANÉ EDICI

Design, Lifestyle, Móda|19/08/2018
Milovníci sedmdesátkového retra jistě ocení letošní limitovanou reedici legendárních Memovox Polaris od Jaeger-LeCoultre.

INKOUSTY A FIXY AIR-INK OD GRAVIKY LABS

Design, Lifestyle|16/08/2018
Rozvoj civilizace jde ruku v ruce se znečištěním vzduchu. V Asii o tom vědí své.

REFRESH ROOM - ANEB RYCHLÝ ŠLOFÍK V NEW YORKU

Díky iniciativě výrobce matrací firmě Casper, mohou Newyorčané na chvíli spočinout v útrobách nově otevřeného prostoru zasvěcenému relaxaci a spánku.

SLADKÉ LANÝŽE A BRAZILSKÁ DŽUNGLE

Architektura, Lifestyle|14/08/2018
Proslulá restaurace Tartuferia San Paolo otevřela tropický pop-up jako součást festivalu moderní architektury a lifestylu Casacor 2018.

JAK SE CVIČÍ JÓGA V MOSKVĚ

Design, Lifestyle|14/08/2018
V Moskvě otevřelo studio Mia Yoga, které navrhl designér Harry Nuriev. Vybavil ho tlumenou paletou šedé barvy, kterou doplňuje přísný kurátorský výběr světle mátových kousků mobiliáře. 

BEAUTY SALON ODES V ODĚSE

Design, Kosmetika, Lifestyle|12/08/2018
Kadeřnictví a kosmetický salon je výsledkem spolupráce mladého ukrajinského architekta Emila Dervishe a interiérového designéra Evgenije Bulatnikova.

DOMEČEK "EDEN" V LŮNĚ PŘÍRODY

O vlastní verzi ráje na zemi se pokusil italský designér Michele Perlini. Razí v ní radikální myšlenku emocionální turistiky...

NESPRESSO LIMITKA NA LEDU

Lifestyle|10/08/2018
Kávu Ispirazione Salentina s oříškovým aroma si nejlépe vychutnáte připravenou se sirupem z cukrové třtiny, kostkami ledu a mandlovým mlékem. Ispirazione Shakerato s kakaovým aroma chutná nejvíc bez mléka, pouze s ledem a cukrem.

NA DRINK V MARTINEZ BARU

Lifestyle|09/08/2018
Nápojový lístek vinohradského koktejlového podniku tvoří vlastní signature drinky i tradiční klasiky. V tom jídelním hosty čekají menší barová jídla v podobě dim sum knedlíčků a dalších pochoutek asijské kuchyně.