Ode dneška do soboty 19. října je v Praze k vidění fascinující přehlídka hodinářského umění švýcarské značky Patek Philippe. Navštivte výstavu v hodinářství Carollinum v Pařížské ulici 11 a zjistěte, jak vypadají nejkvalitnější hodinky světa.
Výjimečné know-how nezávislé rodinné manufaktury Patek Philippe, která se věnuje hodinářství nepřetržitě od roku 1839, i naplnění vize zakladatelů Antoina Norberta de Patka a Adriena Philippa inovovat, posouvat hranice a vytvářet absolutní špičku v oboru dokládá více než 80 hodinářských patentů. Na výstavě jsou zastoupeny všechny linie kolekce Patek Philippe a nebudou chybět ani nejnovější modely představené na letošním veletrhu vysokého hodinářství v Basileji. „V tak velkém rozsahu u nás švýcarské vysoké hodinářství dosud nikdy nebylo k vidění a myslím, že takovou přehlídku fascinujících ukázek mistrovského hodinářského umění ocení nejen zarytí hodinářští nadšenci, ale i širší veřejnost,“ říká Tomáš Janeba, ředitel společnosti Carollinum, jejíž hodinářství v Pařížské ulici 11 bude tuto mimořádnou přehlídku hostit. „Výlučnost hodinek Patek Philippe spočívá mimo jiné v tom, že si všechny komponenty vyrábí manufaktura sama a díky tomu má kvalitu pevně ve svých rukách,“ dodává Tomáš Janeba.
Mimořádná výstava hodinek Patek Philippe probíhá od 11. do 19. října 2013 v hodinářství Carollinum v Pařížské ulici 11, Praha 1. carollinum.czpatek.com 

Sdílejte na
Related posts