Nová kabelka z limitované linie OTIS ROCK kolekce podzim/zima 2013–14 je inspirována vášnivou, okouzlující ženou – elegantní rockerkou. „Hvězdu“ kolekce díky jejím kovovým detailům a glam rock stylu nejde přehlédnout. Je podmanivá stylem a elegancí, která jí dává neotřelý a sofistikovaný vzhled.
COCCINELLE nabízí tuto linii ve dvou variantách, a to v hladké kůži nebo ve variantě, kdy je kabelka pokrytá malými stříbrnými cvočky, které tak dávají vyniknout glamour rock stylu a umocňují její čistou linii a klasický design. Tento šperk v podobě kabelky můžete nosit přes rameno nebo jako cross body, perfektně se hodí k dennímu outfitu a váš večerní styling dokonale podtrhne. Stanete se „hvězdou“, stejně jako je tato kabelka ikonou nové kolekce, kterou si vybrali designéři značky COCCINELLE jako jednu z best linií této kolekce.

Jedna z vás, která níže nejzajímavěji odpoví na otázku Kolik kabelek máte doma a která je ta nejmilejší?”, získá kabelku z limitované linie OTIS ROCK od COCCINELLE. Soutěž potrvá do konce listopadu 2013.

Sdílejte na
Related posts