Dostali jsme exkluzivní pozvání, abychom se přišli podívat na focení pánské kolekce návrháře Vladimíra Staňka a jeho značky STINAK. Máme jeden poznatek: kreativní tým Staněk, Hejný, Sippl, Letková je velmi profi!  

Pokud vám jméno Vladimír Staněk na “první dobrou” nic neříká, vězte, že tento mladý český návrhář absolvoval v roce 2011 Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze, ateliér Módní tvorby pod vedením doc. ak. mal. Josefa Ťapťucha, a aktuálně stojí (kromě svého autorského labelu STINAK) za pánskými kolekcemi tuzemské značky Pietro Filipi. 

Kolekce STINAK jaro/léto 2014 se fotila v průmyslových prostorách areálu Kolbenka, fotil náš oblíbený fotograf Pavel Hejný (pavelhejny.com), česal Jan Sippl, aktuálně nominovaný hned ve třech kategoriích na titul Kadeřník roku (facebook.com/JanSipplHair), líčila Janka Letková (makeupinstitute.cz/kurzy-2/iconic-make-up-kurz/janka-letkova) a v hlavních rolích se objevili neúspěšnější lokální modelové Patrik Vilímek, Robin Barnet, Edvin Romanov a Daniel Vojtěch. Více na: stinak.com

 

Sdílejte na
Related posts