Pokud si jako my jezdíte dělat radost do evropských outletů s prémiovými módními značkami, máme pro vás dobrou zprávu. Praha by se během dvou let měla stát hlavní destinací v srdci Evropy pro všechny “fashion victims”. Do dvou let by měl v sousedství ruzyňského Letiště Václava Havla vyrůst The Prague Outlet, který uspokojí i náročného zákazníka hledajícího módní a designové značky s výraznými slevami, podobně jako je tomu v dosud nejbližsích outletech (Designer Outlet Parndorf, Ingolstadt Village Outlet, ad.). 
Dolce Vita byla přizvána k diskuzi o novém projektu, jehož investorem a vlastníkem je společnost Dreitonel a.s. Člen představenstva společnosti a šéf projektového týmu Ing. Martin Kubišta nás provedl stávajícími prostory bývalé Galleria Moda, jež už brzy projdou designovou proměnou v hypermoderní outletové centrum. Aktuálně se rozbíhají také diskuze s luxusními módními a designovými značkami, jež v několika etapách postupně zaplní prodejní plochu obchodních jednotek o rozloze skoro neuvěřitelných 31 000 metrů čtverečních. Po vzoru zahraničních outletů míří tuzemský tým k vysokým metám. V diskuzi s novináři zazněla jména jako Prada, Gucci, Ralph Lauren ad.
Slavnostní otevření The Prague Outletu je plánováno na podzim 2015, resp. jaro 2016. Rozhodně držíme palce a pomalu se začínáme těšit. O novinkách vás budeme průběžně informovat nebo je můžete sledovat na: thepragueoutlet.cz.

Sdílejte na
Related posts