Na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2014 přijede jedna z nejvýraznějších tváří současného modelingu Rick Genest alias Zombie Boy. V prostorách „Fashion Temple“ na Právnické fakultě UK, kde se akce 3. až 7. září koná, se objeví nejen v roli hosta, ale také modela DJe.
Vstupenky na otevřené přehlídky i speciální VIP lístky jsou již v předprodeji v síti Ticketportal. Namísto lístků na jednotlivé přehlídky lze tentokrát zakoupit čtyřdenní pass. Typ STANDING opravňuje ke vstupu na všechny přehlídky s výjimkou přehlídek začínajících v 21:00, zaručuje místa ke stání a v případě volné kapacity i možnost usazení. Čtyři dny plné přehlídek stojí do konce července jen 500 Kč, v srpnu se cena zvýší na 700 Kč, na místě pak zdraží na 1000 Kč. V předprodeji je dále i VIP pass, který zajistí vstup na všechny přehlídky, tudíž i na večerní přehlídku Jakuba Polanky, Kláry Nademlýnské a na finálový večer soutěžního workshopu RED CUT by Aukro (zaručené sezení), vstup na party i vstup do STOPKA VIP LOUNGE. 

#MBPFW 2014, Právnická Fakulta, Pařížská ulice, Praha, od 3. do 7. září 2014. mbpfw.comfacebook.com/MBPFWtwitter.com/mbpfw_officialinstagram.com/mbpfw

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend přivítá potetovanou hvězdu světového modelingu Ricka Genesta. Extravagantního Zombie Boye, jak se mu přezdívá, objevil někdejší kreativní ředitel značky Mugler a zároveň stylista Lady Gaga Nicola Formichetti. Nejdříve z jeho těla, na 90 procentech potetovaného, udělal tvář „své“ značky – Rick se objevil v kampaních i na mole a později ho po boku populární zpěvačky obsadil do videoklipu Born This Way. Rick Genest však dávno není známý pouze jako model. Je to superstar, která si například na přelomu roku zahrála v akčním filmu 47 róninů. 

Sdílejte na
Related posts