Španělský sál Pražského hradu bude v úterý 2. září od 20:30 hod. hostit 24 finalistek a finalistů prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2014 pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěž Elite Model Look je největší modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí přes 450 000 zájemců z téměř 60 zemí. O titul bude soutěžit 6 dívek z Čech, 6 ze Slovenska a novinkou letošního ročníku je i mužská sekce. 

Ředitel soutěže Sáša Jány říká: „Jsem velmi potěšen obrovským zájmem mladých slečen a mužů o soutěž Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR. Z více než 8500 uchazečů, které jsme viděli za poslední rok, jsme vybrali 24 nadějných adeptů. Věřím, že finalisté, kteří zvítězí ve Španělském sále, budou úspěšně reprezentovat obě země i na světovém finále v čínském Shenzenu, které se uskuteční v prosinci.“

Připomeňme, že Česká a Slovenská republika patří mezi neúspěšnější země elitního světového modelingu. Proto se na prestižní pražské přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2014 Michaela Kocianová, česká vítězka světového finále EML 2006 Denisa Dvořáková, české a slovenské topmodelky Zuzana Stráská, Madgaléna Langrová, Adriana Čerňanová a slovenská vítězka světového finále EML 2003 Denisa Dvončová. Chybět nebude ani poslední globální vítězka Elite Model Look 2013 Eva Klímková.

Výčet letošních finalistů najdete zde: 
Česká republika: 

Slovenská republika:

Rozhovory s loňskými vítězkami najdete zde: Barbora Koláriková a Eva Klímková. Stejně tak si můžete prohlédnout naší fashion story s názvem Labyrint, ve které jsme obě loňské vítězky ihned po finále vystavili první profesionální modelingové zkoušce: Labyrint.

Sdílejte na
Related posts