13 4 2024 Fashion
Text redakce
Foto Louis Vuitton

Louis Vuitton přichází s limitovanou knihou A Perfume Atlas. Dílo, jenž sestavil Jacques Cavallier Belletrud, hlavní parfumér značky, nabízí pohled na suroviny, které jsou inspirací při tvorbě parfémů Louis Vuitton.

Louis Vuitton

Kniha zve čtenáře na cestu po celém světě za mimořádnými ingrediencemi, kterou dokumentují slova Lionela Paillèse a ilustrace Aurore de la Morinerie. Fotografie Sébastiena Zanella přidávají reportážní rozměr.

A Perfume Atlas poskytuje hluboký vhled do umění Jacquese Cavalliera Belletruda a seznamuje čtenáře s tajemstvím získávání, extrakce, destilace a míchání surovin, doprovázeným více než 200 akvarelovými ilustracemi.

Publikace je oslavou vysoké parfumerie, která spojuje poezii s vědou a bude bavit milovníky přírody, cestování a krásy. Kniha zve k objevování různých koutů světa a jejich přírodních pokladů, od růže z Grasse po oud z Bangladéše a bergamot z Kalábrie.

A Perfume Atlas je k dostání od poloviny března za 160 eur ve všech obchodech Louis Vuitton. Exkluzivní sada, která obsahuje 45 lahviček s vybranými extrakty, bude k dispozici za 5000 eur ve vybraných prodejnách.

Sdílejte na
Related posts