24 5 2024 Fashion

Česká klenotnická značka ALO diamonds, která na našem trhu působí už téměř 30 let, představuje novou kolekci luxusních, moderních a zároveň nadčasových diamantových šperků. Na trh přichází i horká novinka od Pomellato „Pom Pom Dot“ – kolekce šperků stylizovaných do „knoflíku pro štěstí“ s oboustranným efektem v provedení s diamantovým pavé, malachitem či perletí. A na závěr vás pozveme na Perlové týdny Halada, kde je k vidění náhrdelník Mikimoto z dvou řad dokonalých Akoya perel proložených řadou diamantů zasazených v platině.

Halada

Kolekce Ametyst Lavender bude postupně představena ve všech jedenácti českých a slovenských buticích ALO diamonds. V kolekci je k vidění překrásně zbarvený levandulový ametyst zasazený do okouzlujících prstenů s diamanty. I další úchvatné odstíny ametystů jako například ametyst brazil nebo ametyst african lze pořídit za nižší desítky tisíc korun v podobě prstenů, náhrdelníků, náramků nebo náušnic. Nechybí široký výběr novinek z fascinujících barevných drahokamů jako turmalíny, rhodolity nebo topazy. Barvy k životu patří, ale i přesto jsou v kolekci zastoupeny tolik oblíbené šperky kombinující bílé, žluté nebo růžové zlato s bílými diamanty. Hitem letošního roku jsou zlaté medailony, náhrdelníky z fashion řetězoviny s diamantovými přívěsky a dámské i pánské náramky. V kolekci si vybere každý, zlatý fashion šperk pro sebe na denní nošení, dárek k narozeninám, k výročí nebo životním úspěchům, ve velmi příjemných cenách již od 10.000,-Kč. Pro milovníky honosných šperků nechybí ani skvostné kousky s investičním přesahem.

Pomellato představuje hravou novinku Pom Pom Dot. Vždy pozitivně naladěné Pomellato tentokrát přichází se světlými barevnými drahokamy a diamanty zasazenými v růžovém zlatě. Design je založen na knoflíku, motivu, který tvoří část dědictví designu Pomellato – inspirací byl zlatý náhrdelník z roku 1974. Měkký kulatý tvar Pom Pom Dot se stává moderním symbolem spojení a ochrany, přičemž vychází z historického významu knoflíku jako funkčního doplňku a talismanu. Pom Pom Dot přeměněný na drahocenný šperk nám připomíná, abychom si vážili jednoduchých, každodenních radostí, které dělají náš život šťastným a krásným. Název Pom Pom Dot odráží veselého ducha domu Pomellato a radost z barevných pompomů. Po otočení disků se odhalí jiný drahokam, jenž nabídne nečekanou cestu, jak nosit stejný šperk několika způsoby. Elegantní barvy šperků Pom Pom Dot jsou snadno kombinovatelné a nositelné, dají se i vrstvit.

Šperky jsou nabízeny ve třech variantách. První obsahuje zelený malachit na jedné straně a perleť na druhé. Druhá nabízí oslnivé bílé diamanty na jedné straně a perleť na druhé. Třetí varianta kombinuje šedou perleť na jedné straně a bílou perleť na druhé. Jednoduchým otočením si nositelka může vybrat, kterou barvu chce nosit. Každý kámen přináší pozitivní sílu: malachit vyzařuje harmonickou energii, která podporuje vnitřní klid a naději. Diamanty přinášejí odvahu a sílu, a perleť je spojena s pocitem pohody, chrání a vyvažuje emoce. Šedá perleť odráží vlastnosti moudrosti a trpělivosti.

Šperkařské umění je viditelné do nejmenšího detailu. Příjemný kulatý tvar knoflíčku je dosažen pečlivým zušlechťováním každého komponentu ve zlatě. Každý přívěsek a náramek má „zlatou nit“, která prochází oběma stranami knoflíku. Jedna strana „zlaté nitě“ je v elegantním růžovém zlatě, zatímco druhá strana je ozdobena bílými diamanty. Pro doplnění kolekce Pomellato také představuje tři páry náušnic v provedení malachit, diamantové pavé nebo bílá perleť, které pevně sedí na lalůčku.

Na závěr pro vás máme úchvatný náhrdelník Mikimoto, který je k vidění během Perlových týdnů Halada. Je to mistrovské dílo v nejvyšší kvalitě vyrobené ze dvou řad dokonalých Akoya perel o velikosti 8,5 a 7,5 mm proložených řadou diamantů o celkové váze 7,58 karátů zasazených v platině. Cena náhrdelníku je 2.697.000,-Kč. Perlové týdny jsou aktuálně v butiku Halada v Brně až do neděle (21.-26.5.), dále putují do Bratislavy, Ostravy a poslední týden bude celá perlová kolekce k vidění na Pařížské (11.-16.6.). Více info na halada.cz.

Sdílejte na
Related posts