Pánský butik The Brands rozšiřuje své portfolio a ve svých řadách přivítal značku Maison Margiela. Francouzský módní dům byl založen již v roce 1988 a jako jeden z mála může pochlubit označením Haute Couture. Design produktů je založen na nekonvenční estetice a ukazuje módu spíš jako druh uměleckého vyjádření než manifestaci kultu osobnosti.

Kolekce podzim/zima 2020 představuje “Recicla” kousky – retro oblečení vybrané kreativním ředitelem Johnem Gallianem, transformované do nových unikátních designů. Luxusní kůže jsou přeměněny na kabelky, z kabátů jsou ušity vesty a šaty jsou látané z mnoha dílů. Návrhář dále dramaticky dekonstruuje – odhaluje lemy a stehy a vytváří zvláštní proporce, přičemž celý styling je umocněn botami a lodičkami tabi, které jsou jakýmsi podpisem módního domu Margiela.

Aktuální pánská kolekce Maison Margiela je k dostání v pánském multibrandovém butiku The Brands (Široká 20, Praha 1), který patří do portfolia společnosti Luxury Brand Management a. s. Tento multibrand dále exkluzivně zastupuje značky jako Balenciaga, Balmain, Dior, Dsquared2, Givenchy, Palm Angels, Saint Laurent, Tom Ford či Off-White.

Francouzská značka Maison Margiela vtrhla do pražského multibrandového butiku The Brands...

Sdílejte na
Related posts