Mercedes-Benz Prague Fashion Week je zpět a proběhne v termínu od 4. do 11. září. Milovníky módy letos čeká několik novinek. Tou první je nová lokace – palác Gabriel Loci v areálu bývalého kláštera sv. Gabriela v Holečkově ul. na pražském Smíchově. Druhou novinkou jsou dvě přehlídkové scény – Mercedes-Benz stage a pro veřejnost volně přístupná Zalando stage. Třetí inovace přichází v podobě podpory zúčastněných návrhářů, kteří poprvé dostali možnost prezentovat buď podzimní kolekci FW20 nebo jarní SS20. 

„Rozhodnutí, s jakou kolekcí se chtějí na Mercedes-Benz stage návrháři prezentovat, necháváme tentokrát zcela na jejich uvážení. Chceme lokální návrháře, jejich tvorbu a módní průmysl maximálně podpořit,“ říká Lukáš Loskot, ředitel Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. 

Tématem Zalando stage bude udržitelnost a spojení módy s digitálními technologiemi. Celý program bude zdarma otevřen veřejnosti.

Archiv MBPFW, Zuzana Kubíčková show 2019.

Letošní módní kolotoč odstartuje módní performance Liběny Rochové a dále se můžete těšit na kolekce více než dvou desítek lokálních návrhářů, tří oděvních vysokých školy a také na čtyř finalistů soutěže pro mladé návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2020. Poprvé se české publikum může seznámit s tvorbou, v zahraničí adorovaného, Jiřího Kalfaře, do světel reflektorů se vrací Petra Balvínová a její značka Tiqe či Jakub Polanka. 

Více informací a podrobný program najdete na mbpfw.com, vstupenky můžete zakoupit v síti GoOut.

Sdílejte na
Related posts