MBPFW Drive-in Cinema se otevře od 1. do 3. května v prostoru parkoviště u haly 25 v Pražské tržnici v Holešovicích.

Pro prezentaci jarní sezóny FW21 lokálních módních tvůrců se stane historicky poprvé autokino. Nový formát MBPFW Drive-in Cinema bude příjemným oživením v době, v níž dochází k výrazným omezením kulturních a společenských projektů, jež jsou výhradně online.

MBPFW Drive-in Cinema bude od 1. do 3. května v konkrétních časových blocích uvádět jednotlivé přehlídky, ty budou v reálném čase promítány dle programu na dvou identických LED obrazovkách. Všichni návštěvníci
budou mít poté s drobným časovým posunem možnost sledovat jednotlivé fashion shows na YouTube kanále MBPFW den po dni.

„Jsme velmi rádi, že nám zcela premiérový model MBPFW Drive-in Cinema dovolí přiblížit našim návštěvníkům jednotlivé módní přehlídky v reálném čase, a neochudit je tak o autentickou a jedinečnou atmosféru fashion weeku. Umožní jim rovněž bezpečně sledovat jednotlivé módní přehlídky a performance ze svých vozů,“ vysvětluje Lukáš Loskot, CEO Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Přehlídkový program módního týdne představí celkem 44 návrhářů, z toho dva školní ateliéry, a to Technickou univerzitu v Liberci a Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně: Ateliér design oděvu. Ve společném bloku budou své kolekce prezentovat také čtyři finalisté soutěže pro mladé návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2021 s vítězem VAN GRAAF Junior Talent Card 2020 Marcelem Petránkem. Na scénu se vrací návrhářské duo LAFORMELA a rovněž i Tereza Rosalie Kladošová. Dále své nové kolekce na MBPFW uvedou návrháři Jakub Polanka, Michael Kováčik, Tereza Vu, Pavol Dendis, Lukáš Krnáč, Michaela Hriňová a Denisa Dovala. Absolutním nováčkem na scéně MBPFW bude tentokrát slovenská návrhářka Petra Kubíková a prostor dostane i vítěz designové soutěže Mercedes-Benz Talent 2021 z Mercedes-Benz Fashion Weeku Madrid. První přehlídkový den představí návštěvníkům v prostorách Pražské tržnice v Holešovicích ojedinělým způsobem svoji aktuální tvorbu Zoltán Tóth, a to konkrétně v hale 11.

Program a další informace najdete na mbpfw.com

Sdílejte na
Related posts