Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku SS23 se uskuteční od 3. do 9. září 2022 v Mystic Skateparku na Štvanici a na několika dalších lokacích v Praze.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week představí kolekce návrhářů na sezonu jaro/léto 2023. Vedle samostatných autorských přehlídek Tobiase Schuberta, Dominiky Kozákové, Jakuba Polanky, Vandy Jandy a Liběny Rochové se mohou návštěvníci těšit také na přehlídku značky ZOOT.lab by ZOOT a tvorbu studentů tří školních ateliérů, Ateliéru designu oděvu a obuvi – UMPRUM, Technické univerzity v Liberci a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně: Ateliér designu oděvu. 

Mystic Skatepark Štvanice

V rámci podpory mladých talentů uvede na podzimním MBPFW svou novou kolekci letošní vítěz soutěže VAN GRAAF Junior Talent Tomáš Němec a pod značkou Rubearth rovněž hostující návrhář z Madridu Gabriel Nogueiras, který do Prahy zavítá v rámci Mercedes-Benz International Designer Exchange Program. 

„Během čtyř přehlídkových dnů vám představíme to nejlepší z lokální módy. Navazujeme na předešlou edici, kdy jsme poprvé a úspěšně představili nový koncept solitérních show, kde návrháři dostávají exkluzivně prostor pro vlastní scénografii, choreografii a celkovou dramaturgii,“ uvádí Lukáš Loskot, CEO Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. 

„Mercedes-Benz Prague Fashion Week je nejen nejvýznamnější módní akcí v České republice, ale je také důležitou součástí módních událostí po celém světě pod hlavičkou značky Mercedes-Benz. I proto se nám letos pro podzimní edici podařilo zajistit velmi speciální exponát: návštěvníci letošního fashion weeku se mohou těšit na ,Project MAYBACH‘ od Virgila Abloha,“ uvádí Wolfgang Bremm von Kleinsorgen, CEO Mercedes-Benz Česká republika.

Kompletní program najdete na stránkách mbpfw.com. Vstupenky pořídíte v síti GoOut.

Sdílejte na
Related posts