Módní ateliér TIQE otevírá podzimní sezonu novou kolekcí AW23. Návrhářka Petra Balvínová v ní navazuje na minulé úspěšné kolekce a více prohlubuje a inovuje všechny řady značky, ať už jde o unisex kostýmky, denní šaty, nebo večerní modely. Hlavním prvkem všech kousků zůstává ženskost spojená s příjemným nošením a praktickou údržbou. 

Úspěšné unisex kostýmky s hedvábnou podšívkou jsou i v aktuální kolekci v nabídce jak ve vlněné, tak polyesterové variantě. Nový vzhled dodají všem modelům tvarující pásy/korzety, jež elegantně zatočí s drobnými nedostatky figury. Novinkou v kostýmkové řadě je sako à la 50. léta inspirované klasickým sakem New Look od Christiana Diora. Univerzální vypasované sáčko s přinechaným límcem, které v ateliéru každé klientce vytvarují na míru dle jejích křivek, lze kombinovat s klasickými kalhotami, úzkou sukní či koktejlkami.  

Pilířem módního ateliéru TIQE jsou ovšem šaty, jež také letos tvoří největší část kolekce. Jsou zastoupeny v různých stylech i délkách. Novinkou je update „áčkových šatů“ s velkým rukávem a rozparkem, tentokrát nově v šifonové verzi. Nechybí úzké vytvarované šaty s maxi rukávy, ručně plisované šaty s tvarujícím sedlem nebo úpletové šaty v kovových odstínech s ručně vyšívanými motivy. Večerní šaty jsou buď z elastického flitrového materiálu, který umožňuje obepnutí postavy, s přinechanou pelerínkou, nebo v tkané úzké variance. Tyto modely tak doplňují velmi žádané večerní modely z kolekce BALVIN, které ateliér šije na zakázku. Další velmi oblíbenou kombinací značky TIQE jsou sety halenka a kalhoty. V nové kolekci je najdete jak s klasickou košilí se skrytým zapínáním, tak s maxi rukávy či volnou halenou s véčkovým výstřihem. 

Všechny vzorkové modely, které jsou našité v barevnější, optimistické verzi, si můžete na vlastní oči prohlédnout v showroomu značky TIQE na adrese Janovského 9 v Praze Holešovicích. Módní návrhářka Petra Balvínová osobně s každou objednanou klientkou vyzkouší celou kolekci, vytvoří jí návrhy na míru všech vybraných modelů, společně vyberou materiál, barvy. Právě osobní klientský servis, precizní krejčovina a především kvalitní, pohodlné modely, které slouží několik sezon, jsou natolik vyhledávané, že klientky na některé modely čekají i několik měsíců. Výroba každého jednoho modelu na míru se nedá uspěchat. Velký objem ruční práce, dokonalé krejčovské zpracování a individuální zkoušky zaberou několik dní práce. Proto s návštěvou ateliéru TIQE neváhejte. Jeho kapacita se velmi rychle naplní a již po pár dnech od uvedení nové kolekce je vyhlášen stop stav objednávek.

TIQE, Janovského 9, Praha 7, pouze po předchozím objednání, tiqe.cz.

Sdílejte na
Related posts