Aktuální podzimní kolekce módní značky KAZAR reflektuje hlavní trendy sezóny, jakými jsou tištěné vzory inspirované flórou a faunou, kovové zdobné prvky, třpytivé materiály nebo nová interpretace klasických prvků šatníku.

DÁMSKÉ LINII vládnou silné barvy jako vínová, žlutá či tóny modré v matné i lesklé verzi. Lakovaná kůže se ukrývá po lesklou vrstvou metalizované textury, hadí kůže obléká žlutý nebo matný zlatý odstín a holografické zlato nese na svém povrchu vytlačené geometrické motivy. Kabelky, které se nosí na bocích, podpatky připomínající kužely, ozdoby ve stylu piercingu nebo vzory tvořené tkaničkami na klasických modelech bot a kabelek – to je další z velmi silných podzimních trendů viditelných v kolekci. Doplníte-li svůj styl hodinkami, šátky, pásky nebo peněženkami z naší nabídky, uděláte tečku nad “i” v každodenních stylizacích. Kazar splňuje rozmanité potřeby žen, což umožňuje bavit se trendy v každé situaci – bez ohledu na to, zda se jedná o oděv do práce, na elegantní schůzku, nebo na neformální setkání s přáteli.

PÁNOVÉ si užijí barevnou paletu ulic velkoměsta a oblečou odstíny šedé, hnědé, cihlové, khaki, námořní modři a kontrastní bílou a černou, což je přímá reakce na trendy prezentované na světových molech. Urbanistická inspirace je viditelná také v použitých texturách a materiálech, od trojrozměrných vzorů, připomínajících městskou architekturu, nebo maskáčového motivu obtištěného na kůži, až po použití gumy, která pokrývá povrch bot. Vybírat můžete casual i společenské designy bot. K dispozici jsou sneakers, biker boots, boty s pérky i šněrované kotníkové boty pro ty, kteří hledají mnohem klasičtější volbu pro běžný den. Samozřejmostí je spektrum doplňků ve formě hodinek, tašek, pásků a peněženek pánové snadno doplní stylizaci pro každou příležitost.

Kolekce je k dispozici butiku Kazar v Centru Chodov v Praze a online na: kazar.com

Za vizuálním Lookbookem ke kolekci stojí stylistka, módní redaktorka a kreativní ředitelka Ina Lekiewicz:

Sdílejte na
Related posts