Letošní ročník prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, která každoročně přiláká statisíce zájemců z více než 30 zemí světa, zná své lokální vítěze. Jsou jimi Victoria Carinne Lavers a Tony Tieku za Českou republiku a Zuzana Hodáková a Adam Cmarko za Slovensko. Čtveřice bude reprezentovat své země na světovém finále Elite Model Look, které se vzhledem k přetrvávající pandemické situaci uskuteční poprvé ve své historii online.

Vítězstvím má čtveřice slibně nakročeno k úspěchu také na globální modelingové scéně. „V této náročné době mě velmi potěšila obrovská účast na castinzích Schwarzkopf Elite Model Look a zároveň vysoký počet online přihlášených. Bohužel nebylo možné realizovat tento rok standardní soustředění a slavnostní galavečer na Pražském hradě, tudíž všechny předvybrané skvělé adepty postoupíme do ročníku 2021, aby nebyli ochuzeni o tento jedinečný zážitek. Benefit tedy zůstává na straně letošních vítězů, kde jsme zaznamenali obrovský úspěch v podobě probojování se českého a slovenského finalisty do TOP 5, v kategorii žen se do TOP 10 dostala nejen česká a slovenská finalistka, ale i námi objevená chorvatská a ruská zástupkyně. V letošním roce jsme vzhledem k tomu, že celé světové finále probíhá v online prostoru, měli možnost dát šanci i finalistům z jiných zemí. Rád bych poděkoval i všem partnerům projektu, kteří při nás stojí,“ dodává Sáša Jány, ředitel soutěže.

Elite Prague hledá talenty po celém světě

Zajímavostí letošního finále je rovněž nominace Nely Braun za Chorvatsko a Anny Kutko za Rusko, které byly objeveny agenturou Elite Prague.

Výherci se společně během světového finále Elite Model Look zúčastní webových tréninků a prezentací pod vedením modelingových hvězd jakými jsou kanadská supermodelka Coco Rocha, Francouzka Josephine Le Tutour, nebo americký youtuber, herec a model – Cameron Dallas. Globální vítězi budou oznámeni 16. prosince 2020.

Sdílejte na
Related posts