Česká značka a výrobce diamantových šperků ALO diamonds otevře na podzim roku 2022 vlastní butik v Pařížské ulici. Na lukrativní adrese bude sousedit s luxusními klenotnickými domy, jako je Tiffany & Co., Cartier nebo Bvlgari.

Nový butik ALO diamonds navrhuje světoznámý holandský designér Marcel Wanders, spoluzakladatel a kreativní ředitel značky Moooi, jenž má na kontě designové projekty pro luxusní značky jako Louis Vuitton, Alessi či Bisazza po celém světe, ale také několik úspěšných realizací pro ALO diamonds.

Klenotnická značka ALO diamonds se řadí mezi přední výrobě a prodeji diamantových šperků a diamantů na českém a slovenském trhu již 27 let. Po dobu svého působení se stala synonymem pro luxus a kvalitu a svými diamantovými šperky dosáhla světového uznání. Kreativní ateliér společnosti ALO diamonds patří mezi největší v Evropě a disponuje klenotnickými nejmodernějšími technologiemi na nejvyšší úrovni. Diamanty a drahokamy jsou vybírány na světových burzách a návrhy šperků vznikají přímo v ateliéru ALO diamonds v Praze. Společnost si zakládá na provedení v nejvyšší kvalitě, proto výroba šperků pochází z vlastní dílny, kde je jejich kvalita pečlivě kontrolována. Šperky z dílny ALO diamonds jsou oblíbenou ozdobou známých českých i světových osobností a mezi jejich tváře patří i česká wimbledonská vítězka Petra Kvitová, náš český tenisový klenot. 

Alojz Ryšavý, zakladatel a CEO ALO diamonds k novému butiku řekl: „Otevření butiku v Pařížské ulici je dalším logickým krokem v rozvoji naší značky, která reprezentuje to nejlepší z českého klenotnictví.“

Sdílejte na
Related posts