Před dvěma lety uvedl Lancôme na trh tekutou bázi Visionnaire, jež se stala evropskou jedničkou s více než dvěma miliony prodaných kusů. Letos přichází její “nová sestřička” v podobě make-up dua, s nímž během chvilky dosáhnete dokonalé pleti.

Hlavní předností korektoru a tekutého make-upu Teint Visionnaire jsou jejich skvělé krycí schopnosti, stálost, pečující a ochranná síla a naprosto přirozený finální vzhled. Maximálně účinný krycí make-up má vysoce prodyšnou texturu, pleť okamžitě zkrášlí a sjednotí a v průběhu čtyř týdnů ji dokáže viditelně proměnit k lepšímu (při pravidelném používání stahuje póry, sjednocuje barevný tón pleti, pečuje, hydratuje a vyhlazuje pokožku). Průmyslově silný korektor pak mizíkuje tmavé kruhy pod očima, projasňuje oční okolí a bez problému si poradí s červenými žilkami, pigmentací, pupínky či jinými nedokonalostmi.

Praktické balení dvou produktů tón v tónu za vás navíc řeší problém, jak sladit textury, účinky a především odstíny vašich beauty pomocníků. Make-up báze i korektor spolu vytváří harmonické duo, které vaší pleti díky pečujícím složkám a bohatým dávkám vitamínů navíc prospívá. Můžete je nanášet prsty, štetcem i kosmetickou houbičkou, výsledek je vždy velmi přirozený a bezchybný. Ihned po aplikaci mizí známky zarudnutí, jemné linky i póry, pokožka je dokonale hydratovaná, hebká na dotek, projasněná a i na denním světle vypadá přirozeně.

Teint Visionnaire se prodává za 1470 Kč. Dostupný je v 9 odstínech v parfumeriích Sephora, Marionnaud, Douglas, Fann, Marionnaud SK a Fann SK. V Lancôme Beauty Institutu je dostupný v 15 odstínech. www.lancome.com

Sdílejte na
Related posts