Maďarská značka Omorovicza představuje nový oční krém ILLUMINEYE C jako doplněk oblíbeného pleťového séra s vitamínem C – Daily Vitamin C.

Illumineye C projasňuje, zpevňuje a vyhlazuje kontury očí. Díky vitamínům C, A a E, kyselině hyaluronové a unikátnímu komplexu, který je zdrojem energie pro pleťové buňky, tento sametový krém účinně odstraňuje známky únavy, vrásky, otoky i kruhy pod očima. Navíc má okamžitý projasňující, hydratační a vyhlazující efekt. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Unikátní forma vitamínu C (ascorbyl tetraisopalmitate), která je vysoce stabilní a nezpůsobuje podráždění, projasňuje pleť a zesvětluje pigmentové skvrny. Zároveň stimuluje tvorbu kolagenu a pleť chrání před volnými radikály. Stabilní retinaldehyd, který se v pleti mění na aktivní formu vitamínu A, stimuluje tvorbu kolagenu, urychluje buněčnou obnovu, a redukuje jemné linky a vrásky. Kyselina hyaluronová a molekuly obsažené v kolagenu vyplňují vrásky a mají okamžitý vyhlazující účinek. Výtažek z bezového květu má silný antioxidační a protizánětlivý účinek, posiluje kapiláry kolem očí a redukuje otoky. Patentovaný “hojivý koncentrát” zanechá pleť pevnější, hladší a mladší. 

Oční krém Illumineye C (15 ml za 2 750 Kč) je k dostání exkluzivně v kamenné prodejně Ingredients v Maiselově ulici 21 a na www.ingredients-store.com

Sdílejte na
Related posts