Život ve městě naše vlasy zatěžuje – hustý provoz, prach, spěch a další stresory jsou nepřáteli, s nimiž se potkáváme každý den. Někdy se dokonce může zdát, že právě na vlasech nechají tyto vnější vlivy trvalé následky. Nyní ale přichází nová řada Pantene Molecular Bond Repair, která si poradí s poškozenými vlasy od kořínků až po konečky.

Sérum Pantene Molecular Bond Repair regeneruje vlasy na molekulární úrovni.

Právě začíná zlatá éra obnovy vlasů. Produkty z řady Pantene Molecular Bond Repair s vyživujícími perlami Pro-V pečují o vlasy na molekulární úrovni – sérum vlasy regeneruje, šampon ochraňuje a kondicionér na závěr posiluje. Doktorka Jeni Thomas, hlavní vědkyně Pantene, popisuje vznik přelomových produktů: „V této nové řadě se značka Pantene opět zaměřila na technologii složení, aby vytvořila řešení pro vlasy, které se zdály být nenávratně poškozené. Tato inovace je výsledkem sedmi pozoruhodných let výzkumu a vývoje. Typickými vlastnostmi této řady jsou především rekonstrukce, ochrana a posílení struktury vlasů. Nová řada obnovuje a regeneruje vlasy na úplně nové úrovni.“

Nejkoncentrovanějším a nejúčinnějším přípravkem z této řady je sérum Pantene Molecular Bond Repair, které stačí nechat působit ve vlhkých vlasech pouze 3 minuty. Za tu dobu se díky více než 5 000 perlám Pantene Pro-V opraví hydrofobní a ochrání kovalentní vazby ve struktuře vlasů. Šampon posléze čistí a chrání vlasy na molekulární úrovni, takže jsou viditelně zdravější, regenerované a působí živě. Vlasový rituál je ideální zakončit kondicionérem, jenž vlasy obohacuje a posiluje díky své vylepšené technologii. Lze ho použít jako bezoplachovou péči nebo opláchnout.

Sdílejte na
Related posts