Jeden z prvních pražských concept store otevřela Vendula Stoklásková před osmi lety v Soukenické ulici. V historické části města, kousek od náměstí Republiky, nabízí výběr české i zahraniční udržitelné módy, kosmetiky a doplňků. Oslavte osmičkové výročí 100CLASS concept store kdy jindy než 8. 8. od 16 hodin, kromě malého občerstvení dojde také na představení nové značky a produktu.

Místo, kterému vévodí nadčasovost a minimalismus a v němž najdete jedinečný výběr lokálních designérů doplněný o několik nezávislých evropských značek. Jejich produkce nepodléhá krátkodobým módním trendům a je v souladu s udržitelným životním stylem. Promyšlená kombinace módního designu, šperků, doplňků do interiéru, kosmetiky a výjimečných knih udělá z každé vaší návštěvy 100CLASS neobyčejný zážitek. Za všechny „aktéry“ jmenuje alespoň oděvní značky Afka, Narnish, Another Brand nebo kousky od Hany Zárubové, šperky Agata Bielen, Beautiful Story či ilustrovaný porcelán Maestrokatastrof.

Zapište si do diářů datum 8. 8., od 16 do 21 hodin se v 100CLASS concept store budou těšit na vaši návštěvu. Více najdete na stoclass.com.

Sdílejte na
Related posts