28 5 2024 Beauty

Výběr správného odstínu make-upu bývá často složitý. Značka Klara Rott nyní přichází s inovativním řešením – 100% přírodní rozjasňující liftingový make-up s SPF 10. Tento produkt umožňuje přizpůsobení odstínu dle aktuální potřeby a zajistí bezchybný přirozený vzhled.

Klara Rott

Make-up Klara Rott se vyznačuje lehkou texturou, která dokonale splývá s pokožkou, a nabízí střední krytí s možností vrstvení. Dokáže zakrýt nedostatky a poskytne sametově hladký finiš, aniž by pleť zatěžoval. Díky čistému složení v bio kvalitě, bez silikonů a chemikálií, je šetrný k pleti a vhodný i pro vegany.

Produkt sjednocuje tón pleti a okamžitě dodává mladistvý vzhled. Vydrží po celý den a díky anti-aging účinkům pomáhá bojovat proti stárnutí pleti. Pravidelné používání zanechává pleť prozářenou, vypnutou a hydratovanou.

Make-up je dostupný ve třech základních odstínech: Light (světlý), Medium (střední) a Dark (tmavý). Odstíny jsou navrženy tak, aby byly spíše světlejší, a výsledný odstín si můžete doladit pomocí přiloženého pigmenteru. Klara Rott tak nabízí snadné a přesné řešení pro všechny typy pleti, které zaručí spokojenost s každým nanesením make-upu. K dostání na KlaraRott.cz.

Sdílejte na
Related posts