1 4 2024 Beauty
Text Lenka Šubrtová
Foto Ingredients

Pražský butik s niche kosmetikou a parfémy Ingredients se od dubna přestěhoval na novou adresu a my měli jako první možnost do něj nahlédnout. Oproti předchozím konceptům má šest nových kosmetických značek, jednu parfémovou, ale především, a zde čtenář Dolce Vity zbystří, je veškerý nábytek, doplňky i originální regály na prodej.

Například oblouková policová konstrukce u vstupu vyrobená na zakázku od současného designéra Johana Viladricha, který je podepsaný pod losangeleským obchodem značky Dries Van Noten. Interiér v holubí šedi se prolíná s vintage nábytkem zvučných jmen jako Jacques Adnet nebo Charlotte Perriand. Najdete tu vázy od Ricka Owense a zadní místnosti vévodí čalouněné křeslo Vronka lounge chair z roku 1962 brazilského modernisty Sergio Rodriguese.

Stejně jako nedokonale krásná lidská pokožka, pro níž jsou zdejší kosmetické poklady určeny, je samotný prostor vytříbenou kombinací záměrně přiznaných stavebních materiálů, nového a starého, hrubého a jemného. Buněčná organela velikosti 150 m².

Sdílejte na
Related posts