Známe to všechny – práce, pochůzky, nekonečný sled povinností. Jak můžeme i v každodenním shonu docílit pocitu, že máme vše pod kontrolou? Máme tři jednoduché tipy!

Na rady, jak si zpříjemnit a zároveň usnadnit pracovní dny, nedáme dopustit! Ať už se jedná o beauty vychytávky, outfitové nápady i prověřená doporučení ohledně uspořádání rozvrhu, jsme jedno velké ucho!

Tentokrát čerpáme inspiraci na blogu – v článku, v němž blogerka Kristýna sdílí své tipy, především co se líčení týká. Nenáročný, ale zároveň kvalitní make-up dokáže totiž zlepšit i ten nejhektičtější den!

„Určitě také znáte situace, kdy se ráno sotva stihnete nasnídat a večer padáte únavou do postele. Myslím ale, že i v takové uběhané dny je důležité cítit se příjemně, hezky, mít energii a úsměv na tváři po celý den. Protože s úsměvem se všechno zvládá líp! Ale jak nato? Čím si zlepšit už samotné ráno?

Určitě nevynechejte vydatnou snídani – bez poctivého jídla budete brzy bez energie.

Dále vsaďte na pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte příjemně. Pokud si totiž v outfitu připadáte nesvá, je to vidět na vašem jednání a to na náladě rozhodně nepřidá. Vždy když spěchám, beru si na sebe oblíbené kousky v prověřených kombinacích.

A do třetice je to rozhodně kvalitní make-up, protože jakmile máte přes den honičku a musíte se stále přepudrovávat, upravovat a kdoví co, nervozita se dostaví vzápětí! Já osobně miluju přirozený make-up, který drží od rána do večera tam, kde má, a nemusím se díky tomu přes den nijak zvlášť upravovat,“ svěřuje se se svými tipy Kristýna.

A na jaké kosmetické produkty nedá ona sama dopustit?

„Preferuji lehké, přirozené make-upy. Nedávno jsem vyzkoušela tekutý Teint Idole Ultra 24H Long Wear od Lancôme a musím přiznat, že jsme si opravdu ‚sedly‘. Dále se neobejdu bez kvalitního korektoru. Skvělým pomocníkem je extra krycí Teint Idole Ultra Wear Camouflage Concealer. A mým posledním objevem je tuhý make-up v tyčince rovněž z řady produktů Teint Idole Ultra Wear – vejde se i do té nejprťavější kabelky a zachrání vás ve chvílích, kdy potřebujete doladit líčení do slova a do písmene za běhu.“

O podrobnou recenzi zmíněných produktů se podělíme již brzy. Stay tuned!

Soutěž pro vás!
Máte to podobně a na poctivé kosmetické produkty, které usnadňují život, nedáte dopustit? Zapojte se do soutěže na http://yours.jenprozeny.cz a vyhrajte jeden z těchto make-upů.

Foto: Kristýna Ličková
 

Sdílejte na
Related posts