Anebo alespoň hektická a uspěchaná rána!

Na českém trhu jsou nově k dostání tři novinky od značky světové jedničky v kosmetice – Lancôme:

 * tekutý make-up Teint Idole Ultra 24H Long Wear Foundation
 * make-up v tyčince Teint Idole Ultra Longwear Foundation Stick
 * korektor Teint Idole Ultra Wear Camouflage Concealer

A rozhodně všechny stojí za vyzkoušení! Jsou velmi kvalitní, nedráždí pleť, vydrží v perfektním stavu celý den, skvěle kryjí, ale přitom jsou lehké a nevytvářejí na pleti nepříjemně tuhou vrstvu. Jejich účinky prověřila i blogerka Kristýna:

„Jsem zvyklá používat velmi lehké make-upy, které na pleti působí co nejpřirozeněji. Proto jsem byla na účinky Teint Idole Ultra 24H Long Wear velmi zvědavá… Že existuje krycí make-up s lehkou texturou? Možná. Že bude ale vypadat nádherně přirozeně a pleť bude díky němu rozjasněná, v to jsem vůbec nedoufala. Teint Idole Ultra Wear je velmi lehký, ale přitom perfektně kryje a má tu nejkrásnější vůni na světě. Zamaskuje to, co má být zakryto, a rozjasní to, co má vyniknout. Ale hlavně – drží celý den na svém místě a já se tak nemusím starat o to, kam můj make-up cestuje.

V ty ještě náročnější dny je tu praktický make-up stick, rovněž z řady Teint Idole Ultra Wear. Seženete ho ve stejných odstínech jako make-up, což je geniální, protože tyto tyčinky hodíte do kabelky a během dne, například před důležitou schůzkou nebo večeří, se můžete poupravit takřka na slepo. Světlejší odstín navíc můžete využít jako korektor pod oči, když nestihnete naspat to, co potřebujete, a s tmavším odstínem pak naopak můžete snadno konturovat obličej.

I přesto, že nemám problém vyjít ven nenalíčená, během pracovních a náročných dnů je fajn cítit se hezky a komfortně, a k tomu právě make-up častokrát dopomůže. Skvělým a nezbytným pomocníkem se ukázal být extra krycí korektor Teint Idole Ultra Wear Camouflage, který kryje jak blázen a rozhodně nemáte šanci jej vypotřebovat! Tak málo ho stačí k zakrytí i větších ploch obličeje,“ svěřuje se se svými dojmy Kristýna.

A jaké další vychytávky a rituály jí pomáhají zvládat každodenní stres? Celá článek čtěte na jejím blogu zde.

Vyhrajte tyto produkty od značky Lancôme! Soutěžte na yours.jenprozeny.cz.

Foto: Kristýna Ličková
Sdílejte na
Related posts