Na konci pouti k získání dokonalých a zdravých vlasů stojí stylingové produkty. Tigi Hair Reborn v sobě snoubí intenzivní péči, neomezenou kreativitu při tvorbě účesu i luxusní parfemace. Výsledkem je jedinečný a pokrokový styling.

Rebuilding Wax se včelím voskem, 50g/672 Kč, dodává strukturu a definici se středním až silným zpevněním. Zamilujete si i jeho specifickou parfemaci s kokosem a ambrou. Texturuzing Soufflé s fialovou orchideou, 113 g/672 Kč, poskytuje lehkou texturu a vlasy odděluje. Restorative Illuminoil s babasovým olejem, 50 ml/672 Kč, má lehkou texturu s vůní zimolezu a vodní máty. Okamžitě uhlazuje a dodává zářivý lesk. Resurfracing Llusturizer s olejem ze semen pelargonie, 200ml/672 Kč, je lehký krém pro vyrovnání vlasové struktury. Dokonale uhlazuje nepoddajné krepaté vlasy a chrání je proti vlhkosti. Kombinuje výtažky fialového zázvoru a santalového dřeva. Colour Protecting Conditioning Tonic se složkami Micromarine™, 250 ml/672 Kč, je nevymývací péče, která udržuje vlhkost ve vlasech a chrání barvu před vyblednutím. Finishing Hairspray s formulí Optimegas™ (unikátní kombinace aloe vera, babasového oleje, mořských řas a polyfenolů zeleného čaje), 300 ml/672 Kč, nabízí flexibilní zpevnění, díky kterému se dá účes dále tvarovat a upravovat. Uhlazuje vlasy, propůjčuje jim brilantní lesk a chrání před UV zářením.

O pečujících produktech Tigi Hair Reborn pro všechny typy vlasů se dočtete na: http://www.dolcevita.cz/kosmetika/105-tigi-hair-reborn

Doporučujeme také skvělé interaktivní stránky Tigi Hair Reborn: www.tigihairreborn.com

Sdílejte na
Related posts