Každý týden vybíráme tři šťastlivce, kteří získají tekutou rtěnku s vysokým leskem!

Ikonická řada L´Absolu Rouge od značky Lancôme je pro každou ženu, která je silná, odhodlaná, vyzývavá a bezpochyby jedinečná a samozřejmě také inspirující. Symbolem její svobody a sebevědomí se stal nový L’Absolu Lacquer.

Tekutá rtěnka s mimořádně lesklým finišem, jejíž intenzitu můžete měnit dle libosti, je nabízena v paletě 9 odstínů. Lehoučká a nelepivá textura přináší až 8 hodin hydratace a až 6 hodin bez odlupování a nutnosti úprav.

Jedna vrstva přináší zvýšení lesku a decentní odstín, který se hodí ke každé příležitosti. Dvě vrstvy zaručí živější barvu a výraznější efekt. Se třemi vrstvami získáte rafinovaný finiš podobný laku, kterým každého doslova uhranete.

Moderní, svěží a luxusní balení L’Absolu Lacquer vychází ze stylového rukopisu řady L’Absolu Rouge a vyniká kontrastem zlaté a černé barvy s reliéfem symbolu růže Lancôme.

Zcela nový precizní aplikátor perfektně obtáhne linku rtů a dokáže nanést neuvěřitelně tenoučkou vrstvičku, takže si intenzitu výsledku můžete navrhnout podle chuti.

Vyhrajte ji i vy!

Soutěž trvá od 22 .března do 1. června 2018.

Tak neváhejte a soutěžte na: yours.jenprozeny.cz

Rtěnka L’Absolute Lacquer je k zakoupení na sephora.cz za 790 Kč.

Sdílejte na
Related posts