Doposud nejdokonalejší péče pro vlasy bez specifických potřeb, řada Cristalliste od Kérastase, se rozrůstá o dva nové produkty. První novinkou je dvousložkové rozjasňující sérum Cristal Sculpt. Za pomoci Aha-complexu na vodní bázi a ceramidů na bázi olejové vnáší do vlasů dlouhotrvající křišťálový lesk, pohyb, uhlazení a definici tvaru účesu. Ideální aplikace je do ručníkem prosušených vlasů před foukáním nebo na vlasy suché před žehlením nebo kulmováním. Díky aplikaci séra na suché vlasy získáte extrémní třpyt vlasu. Ultralehká maska Masque Cristal nabízí další ošetření po již zavedené péči Lait Cristal. Technologie postavená na principu čtyř základních látek jako jsou nezatěžující oleje, kandelilový vosk, ceramidy a polymer z glukózy, dodají lehkost bez zatížení. Vlasy získají přirozený pohyb, intenzivní lesk a výživu. Bohatě postačí 3-5 minut působení na ručníkem vysušených vlasech.
Náš tip: Smíchejte dvousložkové sérum Cristal Sculpt společně s Masque Cristal a směs aplikujte na vlasy. Vlasy se budou výrazně lépe a rychleji rozčesávat a následně bezproblémově upravovat a získají zářivý lesk.
Kérastase Cristalliste zakoupíte ve vybraných kadeřnických salonech u svého poradce Kérastase. Oba produkty jsou v prodeji za shodnou cenu 730 Kč. kerastase.com 

Sdílejte na
Related posts