Po vzoru prestižních obchodních domů v evropských metropolích přichází síť parfumerií FAnn s konceptem Haute Parfumerie. Na dvou místech v Praze a také v Brně a Ostravě budete moci vyzkoušet exkluzivní nabídku niche parfémů (prozatím jdou do prodeje švýcarská značka Ys Uzac, italská Pineider a francouzská Evody). My jsme si okamžitě zamilovali kreace mladé švýcarské značky, které v sobě kombinují vzácné přírodní složky, precizní ručně vyráběné obaly a ojedinělý koncept s odkazem na umění a cestování. Vůně jsou v prodeji ve formátu EdP, 100 ml, 4400 Kč/ks. Jedinečný koncept Haute Parfumerie pro náročné zákazníky najdete od června v parfumeriích FAnn v Praze v Domě módy a Atriu Flóra, v Brně na náměstí Svobody 
a v ostravské Nové Karolíně. hauteparfumerie.cz, ysuzac.com

Temperamentní ženská vůně Monodie v sobě ukrývá „živou vodu“ z mirabelek, červené mandarinky, galbanum, švestky, rebarboru, brambořík, frézie, růži či bílé pižmo. 

Hořce svěží Metaboles obsahuje tomatové lístky, břečťan, černý pepř, hřebíček, mátu peprnou, benzoin, santalové dřevo a vanilkovou infuzi. 

Něžně živočišná verze Lale voní jako zimnokvět, osmanthus, šafrán, meruňky, růžový pepř, kouř a bílé dřevo. 

A konečně Pohadka (skutečně odkazuje na českou hudební kompozici Leoše Janáčka) hraje dráždivý koncert složený z lístků shiso, jasmínu, davany, lambdana, spálené vanilky, slaměnek, šuškardy vonné, šalvěje, světlého tabáku a kůže.

Sdílejte na
Related posts