Kadeřnický svět se zamiloval do efektů ve stylu ombré. Neskutečně variabilní barvící techniku nyní L'Oréal Professionnel rozširuje o unikátní popisnou kolekci vytvořenou pro léto 2013! Ombré je populární barvící technika inspirovaná přirozeností a sluncem. Přináší kontrast mezi vaší původní barvou a světlejšími délkami vlasů. Jakási extrémní varianta toho, když se vrátíte od moře. V současnosti je trendem i tzv. obrácené ombré, kdy jsou konečky nabarveny tmavší barvou, která přechazí do světlého odstínu u kořínků. Tuto variantu v roce 2013 ale příliš nedoporučujeme.
Dokonalá barva, přesně zvolené barevné kombinace, správná aplikace … to vše umí bezesporu dovést k dokonalosti pouze kadeřník – profesionál. Nyní však dostal do rukou nástroj, jak nám vykouzlit tolik zbožnované ombré, inspirované hollywoodským či brazilským stylem. Kterému dáte přednost právě vy? 
Hollywoodská varianta inspirovala kadeřníky z Velké Británie stylem celebrit z Los Angeles. Tento styl je natolik čistý a luxusní, že rozhodně stojí za zvážení. Druhá varianta pochází z horké Brazílie, má dokonce tři různé verze a je o poznání “dietnější” než UK/US kolekce. Naladí vás na letní slunce, moře, vlhký vzduch plný exotiky a nejkrásnější světové pláže. Sun Kiss má připomínat lehké políbení sluncem. Provedení je hodně přirozené, což ocení ženy, jež milují ženskost. Dovolenou strávenou na jihoafrických plážích se záblesky slunce nabízí Sun Whisper a technika Sun Touch doslova vnáší dotyky slunce do vašich vlasů.
L'oréal Professionnel kolekci Ombré 2013 můžete žádat ve všech kadeřnických salonech, které pracují s produkty této značky. loreal.cz

Sdílejte na
Related posts