Ve zmatené záplavě všech možných BB a CC krému, podkladových bázích nebo speciálním produktům proti pigmentovým či červeným skrvnám je těžké se vyznat. A tak společnost Lancôme přichází s univerzálním produktem DreamTone, chráněným celkm 9 unikátními patenty, jenž přináší viditelné změny, o které usilují všechny ženy. Přeměňuje pleť, odhaluje její přirozenou krásu a dodávají pokožce nový lesk a dokonale jednotný odstín i bez nánosů líčidel. 
Všechno začalo více než 40ti letým výzkumem a klinickým testováním pokožky žen, jež přinesly zásadní definování pigmentových profilů kůže a velmi dobré znalosti samotných pigmentových skvrn na molekulární úrovni. Odstín pleti je totiž výsledkem rovnováhy tří odlišných přírodních pigmentů, jejichž množství v pokožce je dáno jejím typem: melanin, hemoglobin a karotenoidy. Na světě je tedy mnoho odstínů pleti a výzkumní pracovníci laboratoří Lancôme je díky typologickým studiím realizovaným napříč kontinenty zmapovali a roztřídili (testů se účastnilo přes 10000 žen z 19 zemí světa). Vznikl tak produkt ve třech variantách, které kopírují tři hlavní pigmentové typy kůže, vyskytující se z západním světě: Pigmentový profil č.1 je typický většinou pro světlou pleť, jejíž hlavním problémem je sklon k červeným skvrnám; Pigmentový profil č. 2 odpovídá středně tmavé pleti, která má sklon k popelavým podtónům a Pigmentový profil č. 3 spojuje tmavší odstíny pleti, které trápí tmavé skvrny. Péče DreamTone řeší právě tyto specifické nedokonalosti a zároveň se zaměřuje i na problémy, spojující všechny ženy světa bez ohledu na jejich pigmentový profil: tmavé skvrny, způsobené nadprodukcí melaninu, lentigo skvrny, jizvičky po zánětech nebo melasma (pigmentové skvrny vyskytující se v obličeji a na krku). Jednoduše řečeno léčí všechny nedostatky související s odstínem pleti. Tento biologický postup je ještě doplněn o důmyslná optická činidla, přizpůsobená každému profilu, která zaručí okamžitý výsledek. Jemňounká a osvěžující textura přípravku obsahuje perleť, která okamžitě rozzáří pleť, směs růžových a měděných pigmentů, které zlepšují homogenitu pleti a dodávají jí krásnou, jednotnou barvu (aniž by sami o sobě pokožku jakkoliv zabarvovaly) a světlo rozptylující částice pro okamžité vylepšení odstínu pleti.  
Použití: DreamTone se aplikuje ráno a večer na vyčištěnou pleť nebo po použití séra Advanced Génifique. Péče se nanáší od středu tváře k jejím okrajům, není potřeba ji vmasírovat ani zahřívat. Pokud máte suchou pleť, doporučujeme použít ještě hydratační péči jako závěrečný krok procesu, ale ze zkušenosti víme, že ve většině případů DreamTone dodá vaší pleti vše, co potřebuje a především poskytne pocitový komfort. Ani u mastných typů pokožky se nemusíte bát nepříjemného pocitu nebo přebytečného lesku. 
Lancôme DreamTone se prodává v balení 40 ml za 2380 Kč. 

Sdílejte na
Related posts