Přinášíme vám inspiraci v líčení od značky Giorgio Armani pro podzim 2013. Pěkně krůček po krůčku můžete dojít k perfetnímu a nadčasovému líčení. Mezinárodní specialistka na make-up Giorgio Armani Linda Cantello o kolekci říká: „Tento lehký make-up je inspirován krásou Hollywoodu a zvýrazňuje elegantní barvu obličeje, která je zpracována moderním způsobem.“

Tvář
Cílem je vytvořit porcelánově bílou pleť. Povrch pleti musí být  matný bez známek zarudnutí. Výsledkem je dokonalá “nahá” pleť.
1. Napravte nedokonalosti, sjednoťte odstín, uberte na barevnosti a zvyšte jas podtónu pleti pomocí BB krému Luminessence Greige.
2. Bude-li to potřeba (záleží na tvaru obličeje), zvýrazněte trochu lícní kosti pomocí „Tadzio“ Smooth Silk Eye Pencil a rozetřete ho prsty.
3. Použijte Maestro Complexion Perfector odstín #3. Tím dosáhnete bledého tónu pleti.
4. Naneste praktický Maestro Compact v odstínu #3, kterým napravíte drobné nedostatky. Aplikujte lehkým poťukáváním, jeho struktura se na špičkách prstů rozpustí.

Oči
1. Vytvořte výrazné víčko a protáhněte linii oka. Vnější i vnitřní koutky vystínujte, čímž prodloužíte oko. Za tímto účelem použijte „Tadzio“ Smooth Silk Eye Pencil, ne však jako linku, ale jako oční stín, který rozetřete kulatým konturovacím štětcem.
2. Namalujte blízko linie řas tenkou černou linku (Smooth Silk Eye Pencil odstín #4).
3. Úžasný detail: Naneste nový Scintillating Eye Pigment na Fluid Sheer v odstínu #2. Zafixujete tak pigmentové částice i uprostřed víčka.

Rty
Nových zabarvených rtů v tělovém odstínu dosáhnete poťukáváním Rouge Ecstasy v odstínu #403. Pak poklepejte rty zlehka bříšky prstů a poprašte Luminous Silk Powder #2.

Nehty
Nail lacquer v odstínu “Second Skin” (#102)
Na závěr líčení poprašte zlehka celou tvář Luminous Silk Powder #2.

Produkty Giorgio Armani u nás seženete ve vybraných parfumeriích. giorgioarmanibeauty.com

Sdílejte na
Related posts