Nová verze dámské parfémové vody Lancôme La vie est belle L’Eau de Parfum Légère je vzdušnější verzí původního vůně. Čistá a zářivá směs je jako lehký závoj rozprostřený na vaší pokožce. Jejím hlavním charakteristickým rysem je výjimečně vysoká koncentrace přírodních surovin. Stejně jako v původní verzi L’Eau de Parfum v ní najdete aroma lahodného kosatce, ale nově také nejčistší silice jasmínu sambakového a pomerančových květů a čistou esence pačuli. 
Titulnímu kosatci, resp. silici ušlechtilé, vzácné a vysoce ceněné rostliny Iris Pallida, se říká modré zlato parfumerie. V srdci parfému rozvíjí svůj nadčasový potenciál v lahodném spojení s fazolí tonka, vanilkou a pralinkou. Iris Pallida, neboli Královský kosatec, je květina věrná mytologickému příběhu o bohyni Iris, která přinášela bohům dobré zprávy. Její olfaktorický výraz je omamný, přivolává pocit štěstí a chuti do života. Na novém parfému pracovali celkem tři velké “nosy” – Olivier Polge, Anne Flipo a Dominique Ropion. Parfuméři využili svých bohatých zkušeností a velkorysé zázemí laboratoří Lancôme, aby po několikaleté diskuzi a více než 5000 pokusech vytvořili finální mix, jenž přichází na náš trh. 
Flakon je opět inspirován historickými návrhy z roku 1949, které vyhotovil Armand Petitjean, zakladatel značky Lancôme, připomíná křišťálový ůsměv charizmatické a svůdné ženy a pracovali na něm francouzští mistři skláři. Tváří nového parfému se opět stala herečka Julia Roberts.
Vůni Lancôme: La vie est belle, L’Eau de Parfum Légère seženete v dobrých parfumeriích nebo pražském Lancôme Institutu. Prodává se ve verzích 30 ml za 1200 Kč, 50 ml za 1780 Kč a 75 ml za 2200 Kč. lancome.com

 

Sdílejte na
Related posts