Ve spolupráci se společnostmi Profimed a Philips představujeme a nabízíme nový elektrický kartáček Philips Sonicare DiamondClean.
Designově propracovaný model je vybaven zcela novými čisticími hlavicemi DiamondClean s hustými jemnými vlákny, která jsou rozmístěna ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhla na všechny plošky zubu. Kartáček má také nové programy pro šetrné odstranění zabarvení zubů či oslnivý lesk vašeho úsměvu. Praktickou „vychytávkou“ je pak indukční nabíjení kartáčku přímo ve skleněném pohárku s integrovanou nabíjecí stanicí. Cestovní pouzdro je opatřeno standardní USB koncovkou pro pohodlné nabíjení na cestách i cestovní nabíječkou. Baterie vydrží nabitá 3 týdny (při standardním používání 2 x 2 min. denně).

Základní funkce:
Easy-start – funkce, která postupně během prvních 14ti čištění zvyšuje výkon kartáčku na maximum pro snadnější přivyknutí vibracím. 
Smartimer – kartáček se po dvou minutách čištění sám automaticky vypne. Doba 2 minuty vychází z doporučení o optimální době čištění.
Quadpacer – časovač, který po intervalu 30 vteřin krátkým přerušením čištění upozorní, že je třeba přejít k další části chrupu.

Čisticí režimy:
Clean – standardní režim pro dvouminutové dokonalé čištění chrupu.
White – program pro šetrné odstranění zabarvení z povrchu zubů.¨
Polish – jemný program na leštění zubů pro dosažení maximálního lesku.
Gum Care – tříminutový program, režim Clean v kombinaci s jemnými vibracemi se sníženým rozsahem pohybu pro jemné dočištění.
Sensitive – jemný, leč důkladný čisticí režim pro citlivé zuby a dásně.

Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo), 1 čisticí hlavici Standard, 1 čisticí hlavici Compact, 1 pohár s integrovanou nabíječkou, 1 cestovní pouzdro s integrovanou nabíječkou.

Pro tři z vás, kteří nejzajímavěji odpoví na otázku “Jak vypadá vaše zubní hygiena?”, máme připravený elektrický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean; každý v hodnotě 4999 Kč.
 

Sdílejte na
Related posts