Máme pro vás nabídku, která se neodmítá. Pro dva naše čtenáře jsou přichystané geniální přístroje na čištění pleti, Clarisonic. Výherci navíc budou autory recenzí, jež se objeví v listopadové Dolce Vitě.

Původně byl Clarisonic vyvinut pro odborníky v dermatologických ordinacích, ale díky převratným výsledkům byl uveden i do malobchodního prodeje. Zákazníkům nabízí denní čištění pleti, jež trvá pouhou minutu, ale přináší nevídané výsledky. Dokonale vyčistí pokožku obličeje i těla, šetrně odstraní odumřelé buňky, nečistoty, make-up, přebytečný maz, velmi účinně bojuje s nedokonalostmi pleti, vyrovnává povrch pleti, projasňuje, zmenšuje viditelné póry a násobí účinky jakéhokoli dalšího kosmetického produktu, který po vyčištění pleti použijete. Toto všechno dokáže díky patentované sonické technologii (pouhým okem prakticky nepostřehnutelné pohyby štětinek vpřed a vzad v sonické frekvenci, která fyzicky představuje více než 300 pohybů za sekundu). Pokud se toužíte dozvědět víc, mrkněte na náš článek ZDE.

Vyplňte přiložený formulář a odpovězte na otázku “Z jaké země Clarisonic pochází?” a dva náhodně vybraní čtenáři přístroj s plnou výbavou získají. Jedna vítězka získá verzi Clarisonic Plus (na obličej i tělo; v prodeji za 5850 Kč) a jeden z přihlášených pánů obdrží verzi Clarisonic Mia 2 (na obličej; v prodeji za 3880 Kč). Tito dva výherci budou navíc autory celostránkové recenze, která vyjde v listopadovém vydání časopisu Dolce Vita. POZN.: TATO SOUTĚŽ JE JIŽ UZAVŘENA. GRATULUJEME ZUZANĚ M. Z OLOMOUCE A MIKULÁŠI B. Z PRAHY.

Sdílejte na
Related posts