Ve spolupráci se značkou Chanel představujeme její vánoční řadu N°5. Parfém Chanel N°5 vytvořila Coco Chanel už v roce 1921 a šlo první opravdu abstraktní vůní. Žádná identifikovatelná dominantní nóta totiž nevyčnívala mezi osmdesáti ingrediencemi obsažených ve složení. Radikální změnu přinesl hvězdný parfumér Jacques Polge, který zintenzivnil nóty Ylang Ylang, jasmínu z Grasse a májové růže, umocněné florálními aldehydy.
Jako každý podzim, i letos přichází na trh vánoční edice produktů Chanel N°5; tento rok ve znamení smyslných parfémových rituálů pro vaše tělo. Díky štědrosti značky můžeme třem z vás poskytnout přepychový set čtyř produktů. Tento balíček obsahuje jemné tuhé mýdlo; čisticí sprchový krém, který vytvoří dokonale bohatou perfémovanou pěnu; hydratační a ochranné tělové mléko; deodorant ve spreji s nótami legendárního parfému Chanel N°5.  
Pokud toužíte kolekci čtyř produktů získat, stačí vyplnit přihlašovací formulář (níže) a odpovědět na otázku “Proč byste chtěli produkty Chanel N°5 získat?” Vaše první dojmy navíc otiskneme zde na webu a v tištěném vydání listopadové Dolce Vity. 
TATO SOUTĚŽ JE JIŽ UZAVŘENA. GRATULUJEME LUCII B. z PRAHY, MILUNĚ W. z PARDUBIC, ESTER Š. z NITRY. 

Sdílejte na
Related posts