Pokud o nějaké kosmetické značce víme, že je výhradně bio, tak před očima vidíme rodinnou farmu. Vybavují se nám nádherné a omamně vonící květiny, které posléze putují do špičkových laboratoří, kde se ručně a bez dávek chemických přísad zpracovávají. Velmi podobně vypadá výroba široké řady masek na obličej, čistících mlék, krémů, sér i péčě o tělo Éminence Organics Skin Care. Maďarská značka používá rozmanitou škálu bylin, ovoce a do svých produktů přidává termální vodu. Ať už máte suchou, normální, aknetickou či mastnou pleť, své favority si v sortimentu určitě vyberete. 
My jsme vyzkoušeli Růžovou sadu, vhodnou pro všechny typy pleti, využívající vůni a šetrné účinky šípkové růže:

Čisticí mléko Sweet Red Rose Cleanser poskytuje výživu a úlevu. Mléko je příjemně lehké a jemné, takže zanechá příjemně hebkou a opečovanou pleť. Voní po čerstvě utržených růžích. Odstraňuje make-up, poradí si i se silnějšími nánosy, zvládně voděodolnou řasenku, odstraní maz i veškeré nečistoty. Povrch pleti zůstane po použití čisticího mléka doslova hedvábný, vypnutý a kůže na obličeji a krku velmi spokojená.

Součástí hydratačního krému Sweet Red Rose Whip Moisturizer je antioxidační extrakt, hojící poškozenou pokožku. Krémovitá konzistence na první pohled vypadá hutně, ale zdání klame. Vše se krásně vsákne a pokožka zůstane je rázem vyhlazená. Kromě titulní růže ucítíte také jemný závan levandule.

Šípkový hydratační krém, maximálně šetrný k vaší pokožce, má delikátní citrónové aroma. Rosehip Whip Moisturizer pomáhá redukovat nadbytečný maz, stahuje póry a revitalizuje známky stárnutí. Mastnotu dokáže držet na uzdě téměř po celý den a představuje skvělý podklad pod make-up. Tekutá báze i pudr se nanáší rovnoměrně, neulpívá v pórech ani jemných linkách.

Péče Sweet Red Rose Treatment napomáhá hydrataci a redukuje známky stárnutí. Vláčná konzistence má v sobě výraznou vůni červené řepy i sladkého medu.

Exfoliační maska s šípky a kukuřicí Rosehip & Maize Masque obsahuje kukuřičnou moučku a kyselinu salicylovou, které odstraňují odumřelé pleťové buňky. Maska má příjemnou peelingovou konzistenci, která vyzařuje citrónové a bylinné aroma. Najdete v ní také kousíčky šípku a bylinek, bohatých na vitamín C.

Tuto sadu doporučujeme těm zákazníkům, kteří mají normální až smíšenou pleť a ocení silnější bylinné a květinové aroma, zejména vůni šípku, citrónu a především růže. Bio produkty fungují stejně dobře jako západní “ropná” kosmetika, a tak, tíhnete-li k označení bio, můžeme jen doporučit!
Produkty značky Éminence Organics Skin Care můžete nejjednušeji zakoupit na e-shopu: eminence.cz. Od listopadu se na ně mohou těšit i návštěvnící kadeřnického salonu Toni&Guy v Dlouhé ulici v Praze.

Sdílejte na
Related posts