Diskrétnost, kvalita a nepřekonatelná zručnost – Bottega Veneta se stala novým standardem luxusu od doby, kdy byla v roce 1966 založena ve městě Vicenza. Je zcela prosycená italskými tradicemi a známá svým mistrovským uměním ve zpracování kůže a vynikajícím koženým zbožím.
Dnes značka Bottega Veneta uvádí na trh první pánskou vůni Bottega Veneta Pour Homme, kterou kreativní ředitel Tomas Maier pojal jako cestu na sever od Benátek. Nacházíme se v Dolomitech uprostřed svěží horské louky. Venkovský statek nám poskytuje útočiště. Interiér je obložen dřevem z borovic, skrze otevřená okna můžeme cítit vůni sena a jedlových šišek. Dřevěné lavice poskytují pohodlí díky starým koženým polštářům, na nichž sedí muž dopřávající si odpočinek mezi náročným dnem a horolezeckým výstupem. Struktura samotné vůně je unikátní kombinací kultivovaných složek, které se proplétají dohromady a vytvářejí nezapomenutelné mistrovské dílo. Osvěžující horní nóty kalábrijského bergamotu jsou následovány hřejivými tóny v srdci z jamajského koření a jedle balzámové. Základní nóty z indonéského pačuli a kožených akordů pak přidávají složení elegantní dotek. 
Flakon Bottega Veneta Pour Homme inspirovaný benátským sklem a tradiční italskou karafou představuje harmonickou jednoduchost a dokonale vyvážené protiklady. Barevná paleta flakonu je kouřovější – kovově černá zdobí hrdlo, uzávěr i koženou stuhu, vše vyvažuje platinové logo. Mužnost Bottega Veneta je dovedena k dokonalosti. 
Prohlédněte si video k nové pánské vůni ZDE.
Pro další informace o vůni: bottegaveneta.com/wx/collection/men/men-s-collection-overview_grd1691


Tomas Maier: Kreativní ředitel značky Bottega Veneta a tvůrce nové vůně.

Sdílejte na
Related posts