Chytré a 100% přirozené pudry Chanel Les Beiges si i v Čechách našly mnoho fanoušků. S nadcházející letní sezónou přichází značka s dalšími novinkami z této řady – retušující fluid a jemňounké bronzující tvářenky.

All-in-One Healthy Glow Fluid je skvělý buď samostatně nebo jako podklad pod make-up. Na pleti okamžitě taje a vpíjí se, hydratuje a zlepšuje texturu pleti. V obličeji zkrátka funguje jako jemná retuš. Ve složení fluidu najdeme pudrové i gelové složky, díky nim zjemňuje nerovnosti pleti a dodá porci prozáření. Díky derivátu kyseliny hyaluronové přináší pocit pohodlí a hydratace, přírodní bavlna a extrakty z bílé růže spolu s SPF 15 zajistí ochranu před agresivními vlivy prostředí. Jedním z benefitů je i signifikantní vůně. Ucítíte bílou broskev a vodní meloun, jasmín, mák, brambořík či subtilní nádech bílého pižma. V ČR se prodává ve třech odstínech No. 20, 30 a 40 za 1200 Kč/ks. 

Pudrové kompakty Les Beiges Healthy Glow Multi-Colour mixují tři odstíny pro zvýraznění jednotlivých partií obličeje i těla. Jsou maximálně přirozené a věrohodné. Můžete nanést větším štětcem všechny najednou, čímž probudíte svůj výraz, nebo si s nimi pohrát a vysochat dokonale řezané rysy. Komfortní složení je obohaceno o hydratující bambucké máslo, ale také obsahuje ochranné a „protiznečišťující“ složky, vitamin E a opět o přírodní bavlnu a květinový výtažek z bílé růže. Součástí balení je ergonomický štětec ve tvaru „půlměsíce“. Prodávají se v barevných kombinacích No. 01 a 02 za 1560 Kč/ks.

Tváří kampaně se stejně jako loni stala brazilská supermodelka Gisele Bündchen. Více na: chanel.com 

Sdílejte na
Related posts