Příběh Amélie na genifique.jenprozeny.cz stále pokračuje, napište i vy část jejího života v kapitole s názvem: Fashion week. Pro každou autorku příběhu máme malý dárek, cestovní balení Aktivátoru mládí (7 ml) a poukázku na konzultaci péče o pleť! Neváhejte a napište příběh na genifique.jenprozeny.czZe zaslaných příspěvků vybereme každý měsíc nezajímavější příběh a ten odměníme.

Výherkyní III. kapitoly Améliina příběhu se stává a Aktivátor mládí Advanced Génifique (30 ml) a dva produkty dekorativní kosmetiky podle výběru získává Naďa Genčurová:

Amélie potichu zavřela dveře do dětského pokoje a přepadl ji neklid. Dnes bude její den, prozradí Michaelovi své tajemství. Tajemství, o kterém si ještě před rokem myslela, že už nikdy nebude vyřčeno nahlas. Že zůstane jen její hezkou vzpomínkou na chvíle lásky a vášně. Ačkoli si uvědomuje, že by se měla cítit trochu provinile, protože měl právo vědět, že je otcem, je až nečekaně klidná. Ty roky, které si prožila sama s dítětem, jí daly jistotu, že dokáže zvládnout mnohé. Že dokáže zvládnout všechno. A přece kdyby se tenkrát nevytratil beze slova, jistě by mu nic netajila. Vždyť ho jen nevyhledala, nepátrala po něm. Kdo chce být objeven, objeví se. Mrkla do zrcadla, byl to jen krátký okamžik, ale ona si uvědomila, že se během jejich odloučení příliš nezměnila. Ani ty probdělé noci nenapáchaly velké škody, její pleť zářila díky Genifique a pocitu štěstí jako nikdy, v očích se jí leskly plamínky. Po těle ji šimralo napětí. Těch sedm let čekání už je pryč. Dnes, přesně na Den matek se Michael dozví, že je otcem a ona matkou…

Chcete-li Advanced Génifique vyzkoušet, zajděte si pro vzorečky do Lancôme Beauty Institute, kde se můžete objednat na diagnózu pleti či na ošetření Génifique sondami zdarma (rezervace termínu na tel.: 296 333 770). Podobné služby nabízí i parfumerie Sephora v pražském Centru Chodov (rezervace termínu na tel.: 272 075 214).

 

Sdílejte na
Related posts