Příběh hlavní hrdinky Amélie končí. Celý ho můžete sledovat na genifique.jenprozeny.cz.

AMÉLIE & VÁNOCE
Blížil se konec roku, ten čas, kdy bývala velmi nostalgická. Někdy i patetická. Vzpomínala, rekapitulovala, snila. Někdy se jí v duši usadilo víc smutku než radosti. Letos je ale jiná. Má za sebou několik měsíců, kdy se jí život změnil jako mávnutím kouzelného proutku, kdy si v mnoha okamžicích připadala spíš jako v pohádce než v realitě…
Vánoce, sníh, dárky, dětský smích a po letech i on. Snila o tom tolik let a teď se měl její sen stát skutečností, budou slavit všichni dohromady. Byla jak zamilovaná školačka, v práci si malovala srdíčka do diáře, doma psala se Sophií dopis Ježíškovi, balila dárky, byla to zase ona, bezstarostná Amélie plná života, lásky, optimismu. A šla i bruslit, aniž to uměla, a pak si ve vteřině uvědomila, že pád na zem může být pěkně nepříjemný a že pomůže jen pevná vůle a snad i Génifique, zachránce padlého anděla.

DALŠÍ VÝHERKYNÍ za pokračování Améliina příběhu se stává a Aktivátor mládí Advanced Génifique (30ml) a dva produkty dekorativní kosmetiky podle výběru získává Michaela Večeřová. Příště se těšte na kompletní Améliin příběh!

TIP: POZNEJTE ADVANCED GÉNIFIQUE
Lancôme touží po tom, aby ženy byly krásnější, a proto se rozhodl proměnit koncentrát Génifique v nejmodernější aktivátor mládí. Sérum Advanced Génifique, které je plodem čtrnáctiletého výzkumu, působí během dne i v noci na klíčové znaky mládí a dosahuje dvojího účinku: regeneruje a aktivuje viditelné znaky, a přináší tak pokožce nebývale mladistvý vzhled.

Složení je obohaceno o biotechnologicky odvozené ingredience, které fungují v dokonalé harmonii s pokožkou. Tato výjimečná formule je tak pokroková, že je patentována až do roku 2029. Každá kapka tohoto aktivátoru mládí obsahuje o téměř 40 procent aktivních látek více, a dosahuje tak vynikajících výsledků. Textura Advanced Génifique je svěží a hebká jako nikdy předtím, okamžitě se vstřebává a přináší neuvěřitelný pocit regenerace a dokonalé ochrany pokožky.

Na pokožce je znatelná pouze jako vrstva heboučkého hedvábí. Aktivátor mládí je vhodný pro všechny typy pokožky napříč věkovými kategoriemi. Používá se jako nultá fáze před jakoukoli péčí o pleť, protože ji krásně aktivuje, probudí a připraví na aplikaci séra nebo krému.

PRO VÁS
Chcete-li Advanced Génifique vyzkoušet, zajděte si pro vzorečky do Lancôme Beauty Institute (Jungmannovo náměstí 20, Praha 1), kde se můžete objednat na diagnózu pleti či na ošetření Génifique sondami zdarma (rezervace na tel.: 296 333 770). To je však jen jeden z důvodů, proč byste sem měla zamířit. Lancôme Beauty Institute byl v září znovuotevřen po rozsáhlé rekonstrukci a je nádherný!

Sdílejte na
Related posts