Misha Čadková, umělecká ředitelka Haute Coiffure Francaise pro ČR a ambasadorka mezinárodní značky L‘Oréal Professionnel, představuje kolekci VIP, ve které české osobnosti představila v mnoha podobách. Při vytváření účesové linie Misha použila profesionální přípravky značky Kérastase.

Vypadat pokaždé jinak a přitom dokonale. Tuto myšlenku znázorňuje účesová kolekce s názvem VIP – Jedna tvář, mnoho podob, kterou připravila Misha Čadková, majitelka Misha/hair studio. „Chtěla jsem ukázat, že i s jedním střihem a barvou je možné kdykoli měnit styling,“ prozrazuje kadeřnice Misha Čadková. Základem je však správná péče a zdravý vzhled. Inspirujte se známými osobnostmi, které si vlasová expertka přizvala do ateliéru.

Představujeme vám jednu z ambassadorek projektu, tedy známých tuzemských tváří, jíž se stala herečka Klára Issová. Éterická bytost, z níž vyzařuje síla a nenapodobitelná elegance. Herečka a modelka Klára Issová si užívá vlastní ženskost, kterou spatřuje především v pěstěných a hustých vlasech. A proto pro ni kadeřnice vybrala řadu Densifique, která dopomůže vytvořit plnější a hustší účes i z těch nejjemnějších pramenů…

Misha/hair studio – raw beaty
Náměstí Míru 16, Praha 2
mobil: 603 398 941
FB: mishahairstudio
IG: @mishahairstudio
Sdílejte na
Related posts