Chanel hlásá, že jeho nový CC Cream má několik superschopností, a my odpovídáme recenzí: Kouzelný produkt to sice není, ale je to dobrý přípravek! Dokonce možná skvělý. Jeho textura je moderní, mírně vosková, rychle a snadno se nanáší a na pleti se přirozeně fixuje. Poskytuje dostatek času na manipulaci, ale v určité chvíli splyne s pletí a drží bez hnutí. Svědčí mu teplo prstů, beauty blender i aplikace štětcem.

Krytí je lehké, při vrstvení střední, ale přece jen potentní. Výsledek je zkrátka vidět, je přirozený, nenápadný, svěží, ale ne mastný. Výborně funguje jako lehký projasňující korektor pod oči. Neusazuje v jemných linkách, ani se nehromadí v pórech. Plusem je komfortní, nevtíravá „chanelovská“ vůně, neviditelné SPF 50 a vyživující a pečující suroviny jako vitamin C či kyselina hyaluronová, které na pleť působí během nošení.

Cena 1780 Kč je vysoká, to uznáváme. Stojí ale za zvážení, zda se nevyplatí investovat do přípravku, jehož přednosti na vlastní kůži doslova uvidíte a ucítíte.

Sdílejte na
Related posts