Kdy jste naposledy udělali fotku něčím jiným než smartphonem? Chytré telefony využíváme při práci, plánujeme v nich práci i život, přinášejí nám zábavu a dokonce téměř nehradily i některé přístroje jako třeba fotoaparáty. Všechny tyto funkce se každým modelem posouvají a kus dál a díky moderním technologiím přinášejí špičkovou kvalitu za dostupnou cenu. Tak jako Huawei P40 lite.

Čtyři foťáky pro každou příležitost

Huawei P40 lite využívá konstrukci čtyř fotoaparátů ve čtvercovém uspořádání umístěných v levém horním rohu zadního panelu. Působivé řešení je také nadmíru funkční a skrývá slušnou fotografickou výbavu hodnou profesionálního studia: 48Mpx hlavní fotoaparát, 8 Mpx ultra širokoúhlý objektiv, 2Mpx objektiv s bokeh efektem pro filmové portréty a 2Mpx makro objektiv. Fotoaparáty vyvinuté ve spolupráci se společností Leica vám umožní zachytit skvělý obraz ať už fotíte cokoliv. Disponují totiž pokročilými algoritmy umělé inteligence (AI), která vám pomůže dostat z každé jednotlivé čočky foťáku maximum – hlavní jednotka dokáže například rychle a přesně zaostřit i pohybující se objekty, širokoúhlý modul zvládne zabrat na výletech přírodou celé horské údolí, makrosnímač si zase poradí s detaily i na velmi krátkou vzdálenost a samostatný snímač pro portrétní fotografie je už jen třešničkou na dortu.

Už se nemusíte omezovat

Práce, rodina, sport, čas s přáteli – pokud patříte mezi lidi, kteří se ani na chvíli nezastaví, oceníte vyšší výkon a nižší spotřebu energie smartphonu. P40 lite je osazen čipovou sadou Kirin 810, která je postavena na 7nm architektuře. Díky funkci Huawei SuperCharge o výkonu 40W se chytrý telefon nabije na 70 % za pouhých 30 minut, zatímco baterie o kapacitě 4 200 mAh zajišťuje dostatečné množství energie pro celodenní použití. Chytrý telefon s vámi udrží tempo nejen na schůzkách, ale i při cestování, sportu nebo zábavě s přáteli. Díky kombinaci vlastností telefonu s vysokým výkonem a schopností skvělého fotografování je Huawei P40 lite nejuniverzálnějším chytrým telefonem ve své kategorii.

Kombinace výkonného procesoru, dostatku operační paměti a královské 128GB porce prostoru na uživatelská data, který je možné dále rozšířit paměťovými kartami je také doplněna čtyřmi různými barevnými provedeními, takže si můžete vybrat telefon v růžové, černé, zelené, nebo šedé.

Populární aplikace a služby na dosah ruky

Huawei ve svých nových zařízeních využívá nejnovější operační systém Android 10 s vlastní grafickou nadstavbou EMUI. Nejnovější telefony společnosti Huawei používají mobilní služby Huawei (HMS) a vlastní aplikační obchod AppGallery. Práce s těmito dvěma nástroji je velmi podobná jako u jiných obchodů s aplikacemi. HMS jsou základem, na kterém fungují všechny ostatní systémy včetně aplikačního obchodu. V AppGallery jsou dostupné tisíce populárních aplikací v kategoriích jako nákupy, zábava, nástroje pro správu telefonu, hry, zprávy, životní styl a sociální sítě a mnoho dalších.

Nakupovat můžete například přes Aliexpress nebo Alzu a Heureku a všechny zákaznické a věrnostní karty ukryjete v digitální podobě do aplikace Stocard. Mezi zpravodajskými aplikacemi nechybí Seznam.cz, počasí si můžete detailně prohlédnout v aplikaci Windy.com a výběr mobilních her je přímo nekonečný – od World of Tanks, přes populární sérii Asphalt, až po nepřeberné množství klonů Candy Crush.

Produktivita a efektivita je zajištěna aplikacemi přímo od Huawei, ať už je to Huawei Share nebo další šikovní pomocníci jako například Phone Clone, který umožňuje snadný přenos oblíbených aplikací mezi dvěma telefony.

Nabídka aplikací každý den roste a společnost Huawei aktivně spolupracuje na vývoji aplikací pro zábavu i běžný život.

Sdílejte na
Related posts