Nové byty a rodinné domy v Evergreenu Ďáblice jsou ztělesněním harmonie lidského života a koloběhu přírody. Moderní nemovitosti jsou obklopeny různými druhy zelených ploch, a tak ulice lemované stromořadími, veřejné mikroparky i soukromé zahrady vytvářejí promyšlenou mozaiku, ve které je příjemné bydlet, trávit volný čas a setkávat se se sousedy. 

Aktivní i kulturní život
Staré Ďáblice představují klidnou lokalitu, která je skvěle občansky vybavená. Snoubí v sobě jak rychlou dostupnost centra metropole, tak bezprostřední blízkost přírody. Obyvatelé nových nemovitostí na Praze 8 během několika minut dojdou do Ďáblického háje, ve kterém se nachází kilometry stezek pro chůzi či běh, fit park, dětská hřiště nebo hvězdárna. O víkendech se nabízí výlety do malebného CHKO Kokořínsko nebo na jezdecké lekce do stáje v Dolních Chabrech. Bohatá sportovní a volnočasová infrastruktura v bezprostředním okolí domova představuje obrovskou výhodu, která obyvatelům zpříjemní každý den. 

Parkový koncept Evergreenu Ďáblice je vhodný především pro rodiny s dětmi, pro které představuje vhodné a bezpečné prostředí. Společnost Doma je Doma, která za rezidenčním projektem stojí, se specializuje na odpovědný development a staví pro své klienty domovy v lokalitách, kde to dává perfektní smysl. Výsledkem je zdravé bydlení ve stále zelené zahradní čtvrti, ze které se rezidenti pohodlně dopraví do historického centra Prahy.

Stěhování bez čekání
V prodeji nemovitostí v Praze – Ďáblicích jsou poslední byty v dispozicích 2+kk nebo 3+kk a řadové domy. Všechny bytové jednotky mají vlastní venkovní prostor ideální pro relaxaci na čerstvém vzduchu. Mezi velmi atraktivní patří 2+kk s předzahrádkou, kterou si obyvatelé budou moci osázet keři a květinami podle osobních preferencí. V nabídce rodinných domů převažují třípodlažní nemovitosti typu FAM. Nejníže leží garáž, která pojme dva automobily. Společné chvíle si členové rodiny budou užívat v prostorném obývacím pokoji s kuchyňským koutem, jídelní a odpočinkovou zónou, který dominuje prvnímu patru. Druhé nadzemní podlaží je naopak stvořeno pro odpočinek v ložnici a dvojici dětských pokojů. 

Veškeré byty i domy jsou úspěšně dokončeny a prochází kolaudačním řízením. Jejich obrovským benefitem tak je, že zájemci nemusí čekat dlouhé měsíce či roky, ale mohou se do nového domova nastěhovat již během několika týdnů a oslavit zde nadcházející adventní sezónu. 

Sdílejte na
Related posts