1. Chyba: Chci rozkládací sedačku

Jakmile byla položena otázka proč, téměř každá odpověď zněla „pro jistotu, kdyby přišla návštěva“.

Chcete opravdu kvůli příležitostnému přespání návštěvy doplatit na celkový dizajn a kvalitu sedačky? Jen proto, že někdy možná někdo přespí? Kdo sedačku užívá každý den? Vy s rodinou, nebo návštěva, která sem tam přespí? Návštěvě stačí nafukovací matrace za pár korun a Vy si kupte sedačku, jenž bude komfortní, dizajnová a bude srdcem Vašeho obýváku.

Sedačka NEAPOL

Roztahovací sedačka NEAPOL od Phase sedačky, pro ty kteří hledají rozkládací sedačku pro každodenní spaní.

2. Chyba: Chci úložné prostory v sedačce

Není úložných prostorů v každém domě či bytě až dost? Skutečně chcete mít i v sedačce prostor, kde si uložíte další nepodstatné věci? Opět s tím jen doplatíte na celkový komfort, kvalitu konstrukce a celkový vzhled. Sedačka „vykuchaná“ pro úložný prostor nebo pro rozkládací mechanismus, nikdy nemůže mít takový komfort a dizajn jako sedačka pevná a zkonstruovaná tak, aby plnila požadovanou kvalitu a pohodlí svých majitelů.

3. Chyba: Stačí mi levnější sedací souprava

Každý třetí zákazník přichází do prodejny s tím, že někde koupil levnou sedačku a prožil „peklo“. Absolutně nesplnila požadovaný komfort, na místech kde se opřel cítil dřevo a potahový materiál vydržel půl roku. Co nastane? Podání reklamace a nekonečné nervy s vybavením. Máte čas trávit hodiny hádáním se s prodejcem a dokazováním, koho je to chyba? Nechtěli byste raději spokojeně každý večer relaxovat před TV?

Sedačka LAMIA

Model LAMIA od Phase je jeden s nejprodávanějších a nejpohodlnějších modelů. Obsahuje manuální nebo elektrický výsuv sedáků a nastavitelné opěrky hlavy.

4. Chyba: nepotřebuji žádnou doplňkovou výbavu k sedačce

Je pravda, že ji nepotřebujete, ale když zjistíte, jak Vám technologické vychytávky zpříjemní momenty relaxu, určitě neodoláte. Například vysouvací sedák, který Vám rozšíří místo na lenošení. Stolek v područce využijete při práci na počítači nebo při konzumování večeře.

Do zásuvky USB nebo 220V si zapojíte do nabíječky svůj telefon bez toho, abyste ho museli odložit někde mimo a mnoho jiných věcí, které skutečně oceníte.

Sedačka MODENA

Nejprodávanější model MODENA od Phase sedačky s množstvím technologických možností, které Vám zpříjemní momenty relaxu. Stačí si jen navolit tu správnou výbavu.

5. Chyba: Sedačku koupím rychle v obchodě s nábytkem

Sedačka se většinou kupuje na delší období tak jako auto a také ji používáte každý den stejně jako svoje auto. Když si kupujete auto, koupíte si ho ihned v prvním a nejbližším obchodě? Ne.

Sedačka MARBELLA

Pokud přece hledáte sedačku levnou, vyberte si ji od ověřeného výrobce. Podívejte se na sedačky kategorie CLASSIC od Phase.

Dáváte si záležet a snažíte se o to, aby Vám co nejvíce naplnilo představy. Vyzkoušejte to tak i se sedačkou a investovaný čas na začátku se Vám vrátí po dobu  dlouhých let užívání.

Na správném výběru záleží 

Přijďte se podívat na svou sedačku do PHASE sedačky a podlehněte pohodlí, tak jako tisíce zákazníků před Vámi.

Sdílejte na
Related posts