Polohování sedáků pro lepší požitek z lenošení

Nastavit si šířku sezení je v dnešní době nevyhnutelné. Vysouvání sedáků si můžete objednat v manuálu nebo elektrice. Díky této vychytávce můžete pohodlně sedět a když chcete komfortně ležet, jednoduše si sedák vysunete a vznikne Vám široký prostor pro lenošení.  Na takto rozšířený sedák se vejdou oba partneři a někteří zákazníci využívají tuto funkci jako další lůžko pro příležitostné přespání návštěvy.

 

Model MODENA

Polohování opěráků pro správnou ergonomii sezení

Vysoký opěrák je staromódní. Nízký opěrák je moderní a dizajnový, ale méně praktický. Když se opřete, chcete mít nohy na zemi, nebo Vám nevadí, když je máte ve vzduchu? Při sezení si potřebujete opřít hlavu nebo na sedačce více ležíte a potřebujete si opřít hlavu pouze příležitostně? Toto vše jsou otázky, které si všichni při výběru sedačky klademe sami sobě. I tento problém vyřešili Phase sedačky. Všechny tyto komplikované otázky vyřešíte jednou sedačkou, která má posuvné opěráky, díky kterým sedíte na sedačce s nohama na zemi nebo si posunete opěrák dozadu a vznikne Vám větší prostor na ležení. Navíc má nastavitelnou výšku na opření hlavy. Dokonalé řešení pro nerozhodné zákazníky.

 

Model MODENA

Područka sedačky plná technologických překvapení

Chladnička, bar, otočný stolek, úložný prostor, zásuvka 220V a USB. Toto vše si můžete navolit do Vaší nové sedačky. Myslíte si, že je to zbytečné? Tak si vzpomeňte například na to, jak se vždy musíte ze sedačky postavit a dát si svůj mobil na nabíječku někde mimo sedačku. Kterak si ohřejete večeři a nekomfortně ji máte položenou na kolenou a konzumujete ze sedačky. Toto vše jsou věci, které budou pro Vás minulostí, jestliže do výbavy sedačky navolíte například otočný stolek se zásuvkou 220V a USB. Tuto vychytávku si oblíbili i lidé, kteří často pracují po večerech a díky stolku a zásuvce si svou práci dodělávají doma komfortně ze sedačky a tráví čas vedle svého partnera.

 

Model MODENA

Elegance na našem webu ZDE

Více informací najdete na: sedackyphase.cz

Sdílejte na
Related posts