Pomocí nejmodernějších technologií využívaných například při výrobě nejkvalitnějších léčiv, představuje Tigi technologii Hyper-Distillation™. Hyperdestilace je zjednodušeně proces čištění, při kterém se získávají suroviny v té nejčistší možné formě. S použitím těchto panenských látek a bohatých výsledků z kosmetického výzkumu přichází nyní značka Tigi s řadami produktů pod souhrnným názvem Hair Reborn, jež nabízí cestu ke zdravým a krásným vlasům pro každého.

Cesta znovuzrození pro suché vlasy. Cílem tohoto programu je doplnění vlhkosti, dokonce až o 400%. MicroMarine™ (hnědé mořské řasy, Aloe Vera, babasový olej, polyfenoly zeleného čaje) nabízí vlasům vysoký obsah lipidů a pomáhají tak doplnit ztracené lipidy ve vlasech. Vhodné i pro barvené vlasy.

Cesta uklidnění pro vlasy se sklonem ke krepatění. Obsahuje hedvábné proteiny Seriseal™ a působí mezi vlasy jako hedvábná tkanina, které svazuje kutikulu a zajišťuje poddajnost vlasů. Poskytuje zmírnění krepatění až o 80% a hladký efekt, který vydrží až 14 dnů!

Cesta probuzení pro slabé a poškozené vlasy. Řešení pro ty, kteří potřebují intenzivní rekonstrukci slabých a poškozených vlasů. ProLipid 3™ komplex, který se skládá z keratinu, složky Keravis™ a babasového oleje. Napomáhají při obnově hladiny proteinů hluboko uvnitř vlasového vlákna a také při ochraně před dalším poškozením.

Sdílejte na
Related posts