Vlas, aby byl neustále krásný, potřebuje ochranu a důkladnou výživu. Tajemství zdravě a mladě vypadajícíh vlasů rozklíčovala značka label.m s produktem Therapy Age-Defying Radiance Oil. Obsahuje čistý marocký olej získaný z domorodého arganového stromu v Maroku. Tato je látka je doslova napěchovaná omega 3, 6 a 9, vitamíny a přírodní antioxidanty, které umí přeměnit zničené vlasy v hydratované, měkké a krásně lesklé. Nepostradalenou součástí je dále Rejuven-8™ komplex, tvořený osmi nejvíce technologicky aktivními látkami pro mladistvý vzhled vlasových vláken. Kromě jeho regeneračních vlastností oceníte ultra lehkou texturu, která skutečně nezatěžuje ani jemné a křehké vlasy.
Použití: Zahřejte pár kapek oleje v dlaních a  jednoduše vetřete do vlkých vlasů před foukáním nebo kdykoli během dne pro extra výživu. Doporučujeme i jemným delším vlasům, které mají znatelně slabší konečky. Pro ty bude omlazující řada Therapy doslova jako balzám.
Náš tip: Po použití produktu si neumývejte ruce. Funguje totiž skvěle i jako účinná regenerace suché pokožky těla, aniž by nepříjemně mastil.
Therapy Age-Defying Radiance Oil, label.m, 100 ml, 770 Kč. Produkt zakoupíte ve vybraných kadeřnických salonech.

Sdílejte na
Related posts